Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Malta Dil Okulları İngilizce

Malta, Orta Akdeniz’de, İtalya’ya bağlı Sicilya adasının güneyinde yer alan bir adalar devletidir. Konumu itibariyle Akdeniz’in kalbidir. Uzun yıllar İngiliz sömürgesi olarak kalan Malta’da İngiliz etkisi edebiyatta, sosyal hayata ve diğer birçok alanda kendisini hissettirir. Malta tarihinde şövalyelerin de büyük bir yeri olduğu da belirtilmelidir. Malta’da iki adet resmi dil vardır. Bunlar: Malta dili ve İngilizce. Halk bu iki dili de bilir ve hayatlarının her safhasında kullanır. Bir dil en iyi, konuşulduğu yerde öğrenilir.

Yurtdışında İngilizce eğitimi almak istiyorsanız, Malta yeme içme konaklama ve diğer masraflar açısından pek çok Avrupa ülkesine göre daha ekonomik bir seçenektir. Ayrıca bir diğer Avrupa ülkesine göre, dil eğitimi almak için vize isteğine en yüksek olumlu cevabın alındığı ülkedir.

Başlıca geçim kaynakları arasında turizmin büyük bir önem taşıdığı adada, hem İngilizce eğitiminizi alıp hem de tatilinizi yapabilirsiniz. Yaz ayının 3 aydan uzun sürdüğü adanın 4 yanındaki kumsalların tadını çıkarın. Ada, düzeniyle sizi etkileyecek, sımsıcak halkıyla sizi kucaklayacak.

Malta, ülkemize oldukça yakındır. Uçak seyahatiniz 3,5- 4 saat arasında değişirken, uçak bileti fiyatları ise 250-300 Euro civarındadır. Son yıllarda tıpkı turizm alanında olduğu gibi eğitim alanında da yenilikler yapan Malta, bu sayede Avrupa’da dil eğitimi açısında diğer ülkelere nazaran daha üst sıralarda yer almaktadır.

Geleceğinizi inşa etmede, Malta’da bulunan alanında en iyi okullar size katkıda bulunacaktır. Kendi İngilizce seviyenize göre belirleyeceğiniz bölümden başlayacağınız kurslar ile kısa sürede kendinizi geliştireceksiniz. Hâkim olacağınız İngilizceyi burada hayatınızın her alanında kullanacaksınız. Adanın birçok yerinde bulunan ve faal bir şekilde eğitim veren Malta Dil Okulları, sizin nasıl bir yarış içinde olduğunuzun farkındadır ve buna göre daha akılcı ve zamanı planlı kullanan kurslar düzenler.

Eğitim ve iş hayatında en önemli kilit taşlardan birisi olan İngilizceyi Malta’da öğrenmek, size sadece İngilizce öğretmeyecek; farklı bir bakış açısı farklı, bir dünya tanıma olanağı da sunmuş olacaktır. Malta dil okulları, İngilizce konusunda her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde gelişmiş bir statüye sahiptir.