Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Malta Dil Okulları Kayıt

Dünyada ticari, sosyal ve kültürel alanda insanlarla anlaşmak ve iletişime geçmek için ‘ Ortak Dil Kullanımı ’ şarttır. İngilizce ise günümüzde uluslararası iletişim ve dünya dili olarak kabul edilen ortak bir dildir. Bu nedenle ister iş hayatında ister günlük hayatımızda olsun İngilizce sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. İngilizce bilmek ile İngilizce dilini akıcı bir şekilde konuşmak aynı şey değildir. Okullarda verilen İngilizce derslerinde genelde İngilizcenin sadece gramer bilgileri işleniyor. İngilizce iletişim kurabilmek ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşmak için ise gramer bilgisinin yanında sürekli pratik ve tekrar yapmak gerekir. Malta Dil Okulları ise İngilizceyi pratik yaparak öğrenebileceğiniz en avantajlı yerdir. Malta Dil Okulları’nda dil eğitimi almanın avantajlı fiyat seçeneklerinin yanında her yıl yüzlerce öğrencinin aynı amaçla Malta’ya gelerek farklı kültürler de birçok öğrencinin bir arada olması bu sebeple daha kolay pratik yapabilmeleridir.

Malta Dil Okullarına Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayfasında bulunan ‘ Bilgi İstek Formu ’ kısmına gelerek kaydınızı yaptırabilir ve Malta’da ki eğitim programına kendinizi dâhil edebilirsiniz. Bilgi İstek Formunda kişisel bilgilerinizi ve yaşadığınız şehri seçikten sonra eğitim bilgilerine gelerek istediğiniz dil programının türünü, süresini ve başlama tarihini belirleyebilirsiniz. Bilgi İstek Formunda İngilizce seviyenizi işaretleyip ek olarak söylemek istediklerinizi de ekleyerek ‘Gönder’ butonuna tıklayıp formunuzu gönderebilirsiniz. Size Anadolu YurtDışı Eğitim Danışmanları e- mail adresinizden geri bildirim yapacaklardır.

Anadolu Yurtdışı Eğitim Malta Dil Okulları Kayıt Merkezi

Bu form ile Malta Dil Okullarında verilen dil eğitimi programlarından size en uygun şekilde yararlanabilirsiniz. Malta gibi bir ülkede hem İngilizcenizi geliştirme imkânı sağlamış olacaksınız hem de gezilecek turistik yerlerine giderek pratik yapıp konuşma becerinizi geliştirebilirsiniz. Promosyon fırsatlarından size en uygun olan fırsattan yararlanarak dil eğitiminizi başarıyla tamamlayabilirsiniz. Ayrıca yaz okulunda açılan dil eğitimi programlarına katılabilir ve bir yandan İngilizcenizi geliştirirken diğer yandan deniz, kum, güneş üçlüsünden yararlanarak tatilinizi en güzel şekilde geçirebilirsiniz. Malta Dil Okullarına ve Malta Yaz Okulları hakkında gerekli bilgileri Anadolu Yurtdışı Eğitim Adreslerinden ulaşabilirsiniz.