Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Malta Dil Okulları Web Sitesi

Malta Dil Okulları Web Sitesi http://www.maltadilokul.com/ adresi Malta Dil Okullarının resmi web sitesidir. Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Limitet Şirketi’ne bağlı olan Malta Dil Okulları’nın web sayfasına girdiğiniz anda aklınızdaki tüm sorulara uygun, doğru ve güvenilir cevaplar bulacaksınız.

“Ana sayfa” , “Dil Okulları” , “Clubclass Malta” , “Ese Malta” , “Fiyatları” , “Pratik Bilgiler” , “Promosyonlar” , “Haberler” , “Blog” ve “İletişim” sekmelerinden oluşan bir üst menü mevcut. Ayrıca büyükçe yazılmış olan Malta Dil Okulları yazısının hizasında sağ üst köşede sosyal ağ hesapları tuşları bulunuyor.

Ana sayfa ’da Malta Dil Okulları başlığı altında, okulların amblemleri ve altlarında da isimleri yazıyor. Okullar: Clubclass Malta Dil Okulu, Chamber College Malta Dil Okulu, Nsts Malta Dil Okulu, ESE Malta Dil Okulu, Sprachcaffe Malta Dil Okulu, LAL Malta Dil Okulu, Linguatime Malta Dil Okulu. Okulların altında büyükçe bir başlık altında “Malta’da Dil Eğitimi Almanın Avantajları” anlatılmaktadır. Ana satmada aşağılara doğru indikçe sırasıyla şu makaleleri göreceksiniz:

* Malta Dil Okulları

* Malta Dil Okulları Fiyatları

* Malta Dil Okulları İngilizce Eğitimi

* Malta Dil Okullarına Kayıt Yaptırmak İçin Rehberlik Bürolarımıza Bekliyoruz…

* Malta Dil Okulları Paket Fiyatları

* Malta’da Yaşam

* Malta Dil Okulları Konaklama

* Malta’da Konaklamanın Dile Katkısı

* Malta Dil Okulları Öğrenci Yorumları

* Okullarda Dil Eğitimi Yararları

* Öğrenciler İçin Faydalı Bilgiler

* Okuldaki İlk Gününüz

Onlarca yazı daha var. Ama size bu siteyi tanıtmaya devam etmek acıyla kısa keseceğim.

Sitedeki yazıların puntoları düzenli ve tam okunacak şekilde ayarlanmış. Arka plan rengi üzerindeki yazıları okumak hiç de güç değil. Resimlendirilerek yazılan yazıları okurken, oraları görerek hevesleriniz artacak. Yazıları okurken kenarda bir şerit halinde sıralanmış bulunan okulun ödüllerine de göz atmayı unutmayın.

Dil Okulları Sekmesi: Buraya tıkladığınızda karşınıza açılan sayfada yukarıda saydığımız okullar gelecek, yine amblemleri ve altlarında adlarıyla. İstediğiniz okulu seçip ona tıklayarak hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Clubclass Malta Sekmesi: Bu sekmeye tıkladığınızda karşınıza açılan sayfada Clubclass Malta ile ilgili resimler yer almaktadır.

Ese Malta Sekmesi: Bu sekmeye tıkladıktan sonra açılan sayfada, Ese Malta ile ilgili tüm yazılar bulunur. Tek teke aramak yerine buraya gelerek okul ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyatları Sekmesi: Bu sekmede ise okulların fiyatları ile ilgili bilgilendirme yazıları yer almaktadır.

Pratik Bilgiler Sekmesinde Malta ile ilgili küçük bilgiler yer alırken, haberler sekmesinde Malta Dil Okulları ile ilgili haberler bulunur. Promosyon bölümünde ise çeşitli kampanyalar yer alır. İletişim bölümünden iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.