Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

MALTA İNGİLİZCE DİLİ

Malta İngilizce / Umumi İngilizce Kursları

Malta Lisan Okulu umumi İngilizce kursu başlangıcında her talebenin uygun sınıfa yerleşimi için yerleştirme imtihanı yapılır. Malta Lisan Okulu umumi İngilizce kursu sonunda talebelere Sertifika verilmektedir.

Malta Lisan Okulu umumi İngilizce kursu tüm yıl boyunca, Hafta içi Pazartesi Cuma günleri 9:00-00:30 saatleri aralığında haftalık 20 ders saatinden meydana gelmektedir. Malta Lisan Okulu umumi İngilizce kursu talebeleri 8-12 bireylik sınıflarda eğitim alırlar.

Malta Lisan Okulu umumi İngilizce kursu düzeyleri; Başlangıç- Orta – İleri

Malta İngilizce / Yoğunlaştırılmış İngilizce Kursları

Malta Lisan Okulu yoğunlaştırılmış İngilizce kursu tüm yıl boyunca, Pazartesi- Cuma günleri 9:00-14:30 saatleri aralığında haftada 30 dersten meydana gelmektedir. Malta Lisan Okulu yoğunlaştırılmış İngilizce kursu talebeleri 8-12 bireylik sınıflarda eğitim alırlar.

Malta Lisan Okulu umumi İngilizce kursu düzeyleri; Başlangıç- Orta – İleri

Malta İngilizce / Bire Bir Dersler 

Malta Lisan Okulu Bire Bir Dersler bir muallim ile etkileşim fırsatı verir. Muallim talebenin gereksinimlerine odaklanır. Haftada 10-20-30 bire bir ders alınabilir.

Malta İngilizce / Kombine İngilizce  (Umumi + Bire Bir İngilizce) Kursları

Malta Lisan Okulu Kombine İngilizce kursları talebelerin okuma, yazma, müzakere, anlama ve dinleme becerilerinin geliştirilmesi gayretlenir.

Malta Lisan Okulu Kombine umumi İngilizce kursları ile birlikte bire-bir hukuk, hemşirelik, tıp, havacılık, turizm ve otelcilik İngilizce  dersleri Pazartesi’den Cuma’ya kadar sene boyunca verilmektedir.

Malta İngilizce / İmtihanı Hazırlık Kursları

Malta Lisan Okulu imtihan hazırlık kursları Ocak ayından başlayıp Nisan, Temmuz ve Ekim aylarında senede dört kez takdim edilmektedir. 6-8 hafta boyunca talebenin isteklerine göre haftada 20-30 ders verilmektedir. İmtihan hazırlık kursları sonunda talebeler Malta’da TOEFL, IELTS, Cambridge imtihanlarına girebilirler.

MALTA DİL OKULU ÖZEL İNGİLİZCE KURSLARI

Malta Lisan Okulu Havacılık, Hukuk ve Mesleki Mesleki İş İngilizcesi, Tıbbi, Yöneticilere göre İngilizce Lisan, Otel Yönetimi İngilizce, İngilizce kursları verilmektedir.

Malta İngilizce / Havacılık İngilizce Kursları

Uluslararası Sivil Havacılık Kurumu pilotlar ve denetleyicileri için Havacılık sektörü İngilizce kurslarına devam edebilmeleri için İngilizcelerinin orta-ileri seviyede olması gerekir.

Malta İngilizce / Mesleki Mesleki İş İngilizcesi Kursları

Mesleki Mesleki İş İngilizcesi Malta Lisan Okulu iş deneyimi muallimler tarafından verilmektedir. Mesleki Mesleki İş İngilizcesi derslerin ilk gününde detaylı bir gereksinim analizi kanalıyla talebelerin bireysel gereksinimlerine göre ihtiva edilir.

Malta Lisan Okulu Mesleki Mesleki İş İngilizcesi kursu tüm yıl boyunca, Pazartesi- Cuma günleri 9:00-00:30 saatleri aralığında haftalık 20 ders saatinden meydana gelmektedir. Malta Lisan Okulu Mesleki Mesleki İş İngilizcesi kursu talebeleri 8-12 bireylik sınıflarda eğitim alırlar.

Talebeleri isteklerine göre 20 ders Umumi İngilizce+ 10 ders Mesleki Mesleki İş İngilizcesi şeklinde de alınabilir.

Malta İngilizce / Yöneticiler için İngilizce Kursları

Yöneticilere göre İngilizce derslerin başlangıcında detaylı bir ihtiyaç analizi kanalıyla talebelerin bireysel gereksinimlerine göre ihtiva edilir.

Malta Lisan Okulu yöneticiler için İngilizce Kursları iş deneyimi Muallimler tarafından verilmektedir.

Malta İngilizce / Otel Yönetimi İngilizce Kursları 

Deneyimli, nitelikli İngilizce muallimler tarafından yönetilir. Talebelerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. İnsan kaynakları yönetimleri, mesleki iş yazışmaları, kavrama, yönetim iletişim ve müşteri ilişkileri gibi mevzular anlatılmaktadır.

Malta Lisan Okulu Otel Yöneticilik İngilizce kursu talebeleri haftada 20 ders ve 8-12 bireylik sınıflarda eğitim alırlar.

Malta İngilizce / Hukuk İngilizcesi Kursları

Hukuk faaliyetleri ve mesleki çalışmaları yürütmek için gerekli olan İngilizce dil becerilerinin geliştirilmesi gayretlenir

İngiliz dili ve edebiyatı, Amerika ve Avrupa yasal hukuku, uluslararası iş hukuki sahalarındaki mevzuat ile ilgili hukuki terminler anlatılmaktadır. Firma Adalet Hukuku, İktisadi Görevler Mevzuatı, Tahkim ve Tahrir Hukuku, Sözleşme Hukuku Alanı, Uluslararası Deniz Hukuku ve İş Meslek Hukuku gibi mevzular işlenmektedir.

Malta Lisan Okulu Hukuk İngilizce kursu talebeleri haftada 20 ders ve 8-12 bireylik sınıflarda eğitim alırlar.

Malta İngilizce / Tıbbi İngilizce Kursları

Tıp fakültesi ile iyi bağlantıları olan Malta Lisan Okulu deneyimli akademisyenler tarafından Tıbbi İngilizce eğitimi dersleri verilir.

Tıp terminolojisi, Doktor- hasta görüşmeleri, hastalık şikayetleri-belirtileri, vaka çalışmaları gibi mevzular anlatılmaktadır.

Malta Lisan Okulu Tıbbi İngilizce kursu talebeleri haftada 20 ders ve 8-12 bireylik sınıflarda eğitim alırlar.

Malta İngilizce / Hemşirelik İngilizce Kursları

Hemşirelik İngilizce hasta görüşme ve iletişim yetenekleri ve sağlık ile ilgili İngilizce dil bilgilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Dinleme ve müzakere, tahrir ve kavrama, hasta gibi hemşireliğin temel alanları kapsamaktadır.

Otantik görevler ve faaliyetleri günlük hemşirelik iş kısmına dayalı – yaşam tarzı değişiklikleri tartışmaya hitap mevzular anlatılmaktadır.

Malta Lisan Okulu Tıbbi İngilizce kursu talebeleri haftada 20 ders ve 8-12 bireylik sınıflarda eğitim alırlar.

Malta İngilizce / İngilizce ve Futbol Kursları

Malta Lisan Okulu İngilizce Lisan Kursu ve Futbol antreman programı ile futbol severler için heyecan verici bir kombinasyon kursları verilmektedir.

Futbol kuralları ve futbol müsabakaları veya dil eğitim birlikte verilmektedir.

Malta Lisan Okulu İngilizce ve Futbol eğitim programı haftada 20 ders, 7 gün seçilen konaklama (yurt, aile yanı, otel), 5 iş günü sabahları 2-3 saat futbol çalışmaları vardır.

Malta Lisan Okulu Futbol kursu 11-16 yaş arasındaki erkek ve kız hitaptır. En fazla 15 talebe grupları olarak verilir. Milan futbol programının resmi adıdır.

MALTA İNGİLİZCE FİYATLARI, ÜCRETLERİ, 2015-2016-2017-2018-2019

Malta İngilizce lisan Kursu Fiyatları miktarının belirlenebilmesi için;

Kurs başlangıç zamanı,
Kurs müddet,
Kurs türü (Umumi, yoğunlaştırılmış…)
Konaklama opsiyonları (aile yanı, yurt, apart, hostel…) bilinmesi gerekir.

Gitmek istediğiniz zaman aralığı, haftalık İngilizce ders adedi ve konaklama alternatiflerinizi doldurarak bize ulaştırdığınızda size en kısa zamanda Malta Dil Okullarının şirketimize verdiği İndirimler ve Kampanyalar hakkında telefon ile bilgi verilecektir.

 

MALTA İNGİLİZCE FİYATLARI, 2015-2016-2017-2018

Clubclass Malta Lisan Okulu İngilizce Fiyatları
Chamber College Malta Lisan Okulu İngilizce Fiyatları
Link Malta Lisan Okulu İngilizce Fiyatları
ESE Malta Lisan Okulu İngilizce Fiyatları
EC Malta Lisan Okulu İngilizce Fiyatları
İnlingua Malta Lisan Okulu İngilizce Fiyatları
ELA Malta Lisan Okulu İngilizce Fiyatları
Linguatime Malta Lisan Okulu İngilizce Fiyatları
Lal, IELS, Malta Lisan Okulu İngilizce Fiyatları
NSTS Malta Lisan Okulu İngilizce Fiyatları
IH Malta Lisan Okulu İngilizce Fiyatları
GV Malta Lisan Okulu İngilizce Fiyatları
AM Malta İngilizce Fiyatları
Sprachcaffe Malta İngilizce Fiyatları
EF Malta İngilizce Fiyatları