Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

NSTS Malta Akademik İngilizce Kursları

NSTS Malta dil okulu İngilizceyi yerin de ve pratik yaparak öğrenmek isteyenlerin en çok tercih ettiği okullardan biridir. Malta’da açılan ilk dil okuludur. 1963den günümüze kadar eğitim kalitesini her geçen gün arttırmıştır. Malta da bulunan dil okulları içerisin de kalite standartlarını belirleyen bir liderdir

NSTS Malta kursları Avrupa ortak dil kriterleri çerçevesinin kabul ettiği 6 İngilizce dil seviyesine dayanır. Öğrencilerin öğrenme süreleri uzmanlar tarafından düzenli olarak kontrol edilir.

Her kurs programı sonun da öğrencilere NSTS İngilizce dil enstitüsü sertifikası verilir. bu sertifika da öğrencilerin aldığı eğitim programı ve alınan eğitim sonrasın da ulaşılan seviye ayrıntılı bir şekil de gösterilir. Bu sertifika akademik ve mesleki hayatta rahatlıkla kullanılır. NSTS Malta dil enstitüsü uluslar arası öğretmen eğitim merkezidir. . İngilizce seviyelerini ve becerilerini daha da geliştirmek isteyenler için her seviye de kurs programları sunmaktadır. NSTS Malta genel kurslar, NSTS Malta akademik kurslar, yoğun İngilizce kursu, iş İngilizcesi, birebir kurslar, özel amaçlı İngilizce kursları olarak farklı türler de kurs programları sunmaktadır.

NSTS Malta akademik İngilizce kursları yurtdışın da eğitim almak isteyen öğrencilerin dil eğitimi almaları için çok tercih ettikleri bir eğitim merkezidir. iş hayatın da ileri düzeyde İngilizce bilgisine sahip olması gereken çalışanların da büyük ölçüde tercih ettikleri bir merkez haline gelmektedir. Dil eğitimini yerin de almak ve sürekli pratik yapmak dil eğitimi için önemli bir avantajdır. Dil seviyesinin belli bir nitelik kazanmasını sağlar. NSTS Malta akademik İngilizce kurslarının sonun da isteyen öğrenciler sınava girerek ekstra sertifika sahibi olabilmektedir. Bu da iş yaşamın da önemli öncelikler sağlamaktadır. Kısa süreler de istediğiniz dil seviyesine ulaşmanız mümkündür. Sınıf mevcutları 4 ile 6 kişi arasın da değişmektedir. Malta dil okulları içerisin de en az sınıf mevcuduna sahip NSTS Malta akademik İngilizce kursları öğretmen öğrenci arasında iyi bir iletişim sağlamakta ve eğitim kalitesini arttırmaktadır.

Akademik hayatınız da başarı elde etmek için seçeceğiniz NSTS Malta dil okulu hakkında daha ayrıntılı bilgi için yurt genelin de bulunan Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofisleri ile iletişime geçiniz.

NSTS MALTA DİL OKULU

NSTS Malta İngilizce Kursları
NSTS Malta İş İngilizcesi Kursları
NSTS Malta Sınav Hazırlık Kursları
NSTS Malta Akademik İngilizce Kursları
NSTS Malta Konaklamaları
NSTS Malta Dil Okulu Aktiviteleri