Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

NSTS Malta Dil Okulu Aktiviteleri

NSTS Malta dil okulu sunduğu birçok kurs çeşidi ile her kesime hitap etmekte. Ve herkesin ihtiyacına yönelik kurs imkânları sunmaktadır. Malta’da açılan ilk dil okulu olan NSTS Malta dil okulu maltanın dil eğitim merkezi denince akla gelen ilk yer olmasını sağlayan bir kuruluştur. FELTOM kurcu üyesi olmasından dolayı Malta’da bulunan dil okulları arasın da kalite standartlarını belirleyen bir liderdir. FELTOM; İngilizce eğitim organizasyonları federasyonudur.

NSTS Malta dil okulu sunduğu kurs çeşitleri ile her kesime hitap ederken sunduğu konaklama hizmeti ve aktivitelerle de tercih sebebi olmayı başarmaktadır. Okulun her tercihe uygun konaklama imkanı ve herkese uygun bir kurs programı vardır.

Kampüsde bulunan konaklama tesislerin de konaklama imkânı, aile yanın da konaklama, stüdyo daireler de, otellerde konaklama imkânı ile herkesin tercihine uygun seçenek sunmaktadır. Her kesime uygun kurs programları ile NSTS Malta dil okulu gelen öğrencilerin eksiklerine göre bir kurs seçmesine olanak sağlamaktadır.

NSTS Malta dil okulu Malta’da bulunan dil okulları arasın da sınıf mevcudu en az olan dil okuludur. Sınıf mevcutları 4 ile 6 arasında değişmektedir. Sınıf mevcudunun bu denli az olmasının büyük avantajları bulunmaktadır. Öğrenci ile öğretmen arasında ki iletişimi kolaylaştırır. Ve eğitimin kalitesinin yükselmesine yardımcı olur. Okulun yüksek eğitim kalitesinin yanı sıra sunduğu aktiviteler ile monoton eğitim hayatından çıkarak dil okulun da geçirilen zamanı ölümsüz kılmaktadır.

NSTS Malta dil okulu aktiviteleri arasın da resim, sanat tarihi, film, tarih, tiyatro, müzik, dans, kültürel tiyatro, müze, tarihi geziler gibi kültürel aktivitelerin yanı sıra Golf, At binme, yürüyüş, tırmanma, tenis, squash, su sporları, dalgıçlık, spor salonu, sauna gibi çok geniş yelpazede aktivite imkânı sunar.

NSTS Malta dil okulu aktiviteleri alacağınız kurs programını sosyal ve kültürel bir program haline dönüştürmek için çabalamaktadır.

NSTS Malta dil okulu aktiviteleri yaz kampları; – NSTS Malta yaz kampı; 10- 13 yaş arası çocuklar için oluşturulan kamptır. –NSTS Malta serüven kampı 14- 19 yaş arası için uygulanan kamptır. Bu kamp gençler için yaz ve kış tatillerin de aktivitelerle dolu bir kurstur.

NSTS Malta dil okulu sunduğu aktiviteler ve kaliteli eğitim ile sizin de ilk tercihiniz olmayı başardı ise daha ayrıntılı bilgi almak için yurt genelin de bulunan Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerine gelerek uzmanlardan bilgi alabilirsiniz.

 

NSTS MALTA DİL OKULU

NSTS Malta İngilizce Kursları
NSTS Malta İş İngilizcesi Kursları
NSTS Malta Sınav Hazırlık Kursları
NSTS Malta Akademik İngilizce Kursları
NSTS Malta Konaklamaları
NSTS Malta Dil Okulu Aktiviteleri