Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Yaz Okulu Fırsatı

Malta Dil Okulları hem hesaplı oluşu hem de kaliteli eğitim vermesi açısından her yıl dil eğitimi almak isteyen birçok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Malta’da yaz okulu fırsatından yararlanarak hem deniz ve güneşin tadını çıkarmış olacaksınız hem de İngilizce dili eğitimi almış olacaksınız. Malta’da yaz okulu programı Malta Dil Okullarında verilen programa göre daha durağan olup bir yandan eğlendirirken bir yandan da öğretmeye dayalıdır. Genel de düzenli periyotlar ile Sabahları kahvaltıdan sonra başlayan dersler haftada en fazla 20 saat sürmektedir. Malta Yaz Okullarında yaş ve dil seviyesine göre ayrılan öğrenciler derslerini sadece sınıf ortamında işlemeyip çeşitli faaliyetlerle de bir araya gelirler. Böylece diğer öğrencilerle pratik yapma fırsatı da bulmuş olurlar.

Malta’da eğitim görmüş, tecrübe ve deneyimlerini diğer öğrencilerle paylaşan bireylerin sürekli dile getirdikleri şey; Malta Dil Okullarında dil eğitimi almanın çok eğlenceli ve avantajlı olduğudur. Malta yaşadığımız ortamın kültüründen farklı olduğundan, farklı bir kültürü tanımaya çalışmak dil öğrenmenin yanında öğrencilere ayrı bir haz veriyor. Malta dil eğitimin size sağladığı kazançlar şu şekilde sıralanabilir;

* Malta’ya birçok farklı ülkeden gelen öğrenciler diğer öğrencilerle pratik yapma fırsatını yakalar.

* Malta Dil Okullarında öğrenciler İngiliz kökenli eğitmenlerden eğitim aldıkları için alacakları dil eğitimine tam anlamıyla hâkim olmuş olurlar.

* Birçok farklı ülkeden gelen öğrencilerin ve Malta’nın kendi kültürel özelliklerini tanıma fırsatı yakalamış olurlar.

* Malta Dil Okullarında verilen eğitim programı ile TOEFL IBT, Cambridge, IELTS gibi sınavları kısa sürede zorlanmadan geçecek düzeye erişir.

* İngilizce öğrenmenin yanından kültürel özellikleri tanımak, deniz, kum ve güneşin hazzını yaşarlar.

* Yabancı dil eğitim programını başarıyla tamamlayan öğrencilere verilen sertifikalarla her sektörde kolaylıkla iş bulabilirler.

Malta’da Yaz Okulu Fırsatı

Malta Dil Okulları dil eğitimi açısından hem geniş bir yelpazeye sahiptir hem de kalite ve standartların üzerindedir. Tüm Malta Dil Okulları resmi kurum ve kuruluşlar tarafından denetlenmekte ve verilen eğitimin kalitesi en üst düzeyde tutulmaktadır. Malta’nın başarılı kurslarının bazıları aşağıdaki gibidir.

  1. Clubclass Malta Dil Okulu
  2. Link Malta Dil Okulu
  3. Chamber Malta Dil Okulu
  4. Ese Malta Dil Okulu
  5. NSTS Malta Dil Okulu
  6. ELA Malta Dil Okulu
  7. İH Malta Dil Okulu