Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Chamber College Malta İngilizce Kursları

Chamber College Malta

Dil eğitimi denilince akla yurtdışı dil kursları geliyor. Yurtdışı dil eğitimi denilince de akla özellikle yaz aylarında Malta geliyor.

 

Chamber College İngilizce Kurs Seçenekleri

  • Chamber College Malta Bire Bir Genel İngilizce Kursu
  • Chamber College Malta Genel İngilizce Kursu
  • Chamber College Malta Mini Yoğun Genel İngilizce Kursu
  • Chamber College Malta Bire Bir İş İngilizcesi Kursu
  • Chamber College Malta İş İngilizcesi Kursları
  • Chamber College Malta Yoğun İş İngilizcesi Kursları

Malta’nın giderek popüler olmasının pek çok nedeni var. Öncelikli nedeni, diğer pek çok ülkeye hatta ülkemize kıyasla oldukça cazip fiyatlara sahip olması. Bunun yanı sıra Malta küçük bir ada ülkesi. Bu nedenle sıcak bir iklime sahip. Halkının sıcakkanlı ve misafirperver olması da yaşamayı çok daha eğlenceli hale getiriyor. Bunların yanı sıra Malta Türk ziyaretçilerden vize talebinde bulunmuyor. Bu nedenle ülkede yoğun olarak Türk nüfusu görmek mümkün. Bu sayede de ülkede çok da yabancılık çekmiyor ve kısa sürede adapte oluyorsunuz.


Yurtdışı Dil Eğitimi İçin Neler Gerekiyor?
Yurtdışı dil eğitimi almak oldukça kolay. Kesinlikle bir taban puana ihtiyacınız yok. Bu nedenle de herhangi özel bir sınava girmenize gerek kalmıyor. Ayrıca, üniversite veya lise mezunu olmanız da gerekmiyor. Lise mezunu olan kişiler de yurtdışında dil eğitimi alabiliyorlar. Böylece oldukça cazip fiyatlarla yurtdışında dil eğitimi almanız mümkün.
Malta’da dil eğitimi denilince akla ilk gelen dil okullarından biri Chamber College Malta. Malta dil eğitiminde oldukça cazip fiyatlar sunarken Chamber College Malta, diğer dil okullarına kıyasla daha da ucuz. Ancak verdiği eğitim oldukça kaliteli. Bu nedenle pek çok kişi Chamber College Malta’yı tercih ediyor. Okulun işitsel donanımı dışında tam donanımlı dil laboratuvarına da sahip. Klimalı dersliklerinin yanında öğrenciler için dinlenme salonu ve cafe bulunduruyor. Ayrıca ücretsiz kablosuz internet erişimi ve uluslararası telefon görüşmelerini çok ucuza yapabileceğiniz VoIP teknolojisini de bulunduruyor. Ayrıca dil okulu Malta Üniversitesine oldukça yakın. Bu nedenle de öğrencilerine Malta Üniversitesinin spor kompleksinden yararlanma imkanı sunuyor.
Chamber College Malta ve yurtdışı eğitimi hakkında en doğru bilgiyi alacağınız yer Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı. Türkiye genelinde onlarca ofisi bulunan Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, deneyimli eğitim uzmanları ile sizlere güler yüzlü hizmet vermeye devam ediyor. Merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiyi en güncel ve ayrıntılı şekilde Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığından ulaşabilirsiniz.