Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Chamber College Malta Konaklamaları

Chamber Collage Malta konaklama

Çeşitli türler ile öğrencilere hizmet vermektedir. Bunlardan biri aile yanı konaklamadır. Bu konaklama türünde İngilizce konuşan ev sahibiniz olur ve ev konforunda sıcak bir dönem geçirirsiniz. Bu öğrenciler için en özel fırsatlardan biridir. Malta aileleri konukseverliği ile bilinir ve konforlu şekilde aynı evindeymiş gibi öğrenci konaklarken İngilizce pratik yapma fırsatı olur. Bu konuda sadece evde odayı kullanma hakkı öğrenciye verilir ve yiyecekleri kendine aittir. Chamber Collage Malta konaklama konusunda bir diğer aile yanı konaklama ise yarım pansiyon şeklindedir. Yani oda dışında sabah kahvaltısı ve akşam yemeği sunulur. Bu konaklama türünde öğrencilerin tek kişilik odası olur, kendi banyosu bulunur ve internet hizmeti verilir. Bunu tercih eden öğrencilerin rezervasyon yaptırması gereklidir. Bunun için aileye tek bir öğrencinin konaklayacağı konusunda da garanti verilir.

Diğer Konaklama Seçenekleri

Kendinizin yemek yapıp yiyeceği dairelerde, İngilizce konuşan öğrenciler yer alır ve gayet ekonomik bir seçenektir. Bu şekilde kişi sınıf ya da okul arkadaşları ile kaynaşır ve daha eğlenceli vakit geçirir. Chamber Collage Malta konaklama konusunda özgürlük isteyen öğrenci bu seçeneği tercih edebilir. Birçok ülkelerden gelen yaşıtı öğrencilerle kişi sosyalleşme imkanı sağlar. Ayrıca birbirini tanıma ve birlikte yemek yapma fikri çok caziptir. Hem de İngilizce pratik yapma olanağı son derece yüksektir. Bu konaklama tarzı öğrenciler için hem uygun hem de kalifiye bir sistem olacaktır. Öğrenci dil öğrenirken aynı zamanda başka kültürleri tanıyacak ve dünyanın her yerinden arkadaşlara sahip olacaktır. Bu sayede kişisel bir gelişim sağlayacak ve diğer toplumları, yaşayış tarzlarını, yemeklerini ve geleneklerini öğrenecektir.  Bundan daha lüks bir konaklama tercih edenler için ise oteller uygun bir seçenek olacaktır.

Chamber Collage Malta konaklama otellerde gerçekleştirilebilir ve oteller 3 – 4 veya 5 yıldızlı olanlardan tercih edilebilir. Öğrenci bütçesine göre kalacağı oteli seçebilir. Bütçenize en uygun konaklama tipini seçmek için size Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yardımcı olacaktır. Sormak ve öğrenmek istediğiniz ne varsa okul öncesi ve sonrası yanınızda olacaktır.