Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Chamber College Malta Sınav Hazırlık Kursları

TOEFL Hazırlık Kursu

Çoğu eğitim ve diğer kurumlar İngilizce eğitimi öncü haline getirdiğinden bu yana, TOEFL (Yabancı Dil İngilizce Testi) anadili ingilizce olmayanlar için gerekli sınav haline gelir. Bu kurs seçeneğinde derste, yazma, okuma, konuşma, ve dinleme vardır TOEFL sınavının dört ana yönlerine odaklanır.

“Kursun amacı çok iyi sınava hazırlanmak için size stratejileri ve sınav yapısını gösteren, TOEFL sınavı için hazır eder.”
Ders hakkında:

Test stratejileri alıştırması
Sık sık TOEFL sınav kapsamındaki önemli kelimeleri öğrenme
TOEFL sınavının 4 ana bölümü için hazırlık, düzenli  alıştırmar
Daha öceki TOEFL sınavları üzerinde alıştırmalar
Eksta yararları:

TOEFL sınavının önemi hakkında bilgi ve deneyim
Çevrenizdeki diğer İngilizce konuşanlar ile dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmek

IELTS Sınavı Kursu

IELTS veya International English Language Testing System ile çalışma ya da iletişim dili olarak İngilizce ile çalışmak adayların yeteneğini değerlendirir. Öğrenciler Dinleme ve Konuşma, Okuma, Yazma dahil dört modül için eğitim görürler.

“Chamber College IELTS sınavı modüllerinin tüm parçalarını kapsayacak şekilde katılımcıları hazırlamak için yardımcı olur.”
Hazırlık kursu çeşitli biçimlerde ve test stratejileri ile kendilerini tanımaya gerekli beceri ve teknikleri üzerinde duruluyor. Katılımcıların faaliyetleri, konferanslar, oyunlar ve atamaları çeşitli aracılığıyla farklı bir dil görev türleri uygulaması.

Ders sırasında:

Test stratejileri alıştırması
IELTS sınavına gereken önemli kelimeleri öğrenin
IELTS sınavının 4 bölümden düzenli beceri alıştırması

Eksta yararları:

Bu tür diyaloglar, konferanslar, talimatlar ve tartışmalar olarak 4 bölümlerini kapsayan küresel ve spesifik dinleme becerileri üzerinde çalışılır.
Görüşmelerde becerileri, uzun dönüşlerde alıştırma ve konuşma bölümü için gerekli stratejilerin eğitimi.
Rapor yazma, grafik yorumlama, süreçleri anlatan ve görev 1 ve görev 2 IELTS ‘de yazı kriterlerini dahil tutarlı argümanlar üretmek gibi farklı yazı yaklaşımları ve biçimleri, tanımlama.

ELA Sınavı Hazırlık Kursu

Cambridge ELA İngilizce öğrenenler için yeterliliklerin dünyanın önde gelen yelpazesine sahiptir. Dünyada 3.250.000 aşkın insan Cambridge İngilizce sınavlarına katılım bulunmuştur.

Ön İngilizce Testi, FCE – – Cambridge İngilizce Yeterlik Belgesi – First Certificate İngilizce, CAE, Cambridge İngilizce Gelişme Sertifikası, CPE olarak Chamber College PET arasında değişen, Cambridge ELA sınavı hazırlık kursu sunmaktadır.

Ders

Test alma stratejileri alıştırması.
İngiliz bileşenlerin kullanımı kapsayacak şekilde önemli kelime ve gramer öğrenimi.
Düzenli Cambridge sınavına girenlerin için gerekli dört becerilerinizi geliştirme amaçlı eski sınavlar üzerinde çalışmalar.
Avantajları:

Iyi yapılandırılmış faaliyetleri aracılığıyla global İngilizce yeterlik gelişimi
Sınav stratejilerini öğrenme ve görev tiplerini tanıma
Kelime gelişimi
Dil bilgisi doğruluğunu geliştirme
Akademik ve mesleki ortamlarda beceriler kazanma.