Clubclass Malta Dil Okulu

clubclass-header

İngilizceyi hesaplı bir şekilde en iyi öğrenme şansınızın olduğu yer Malta dır. Onlarca dil okulu arasında en iyilerden biri de clubclass malta dil okuludur. Clubclass malta dil okulunda eğitim alıp hızlı bir şekilde öğrenmek ve kısa zamanda fark edilir derecede öğrendiğinizi hissetmenin zevkini alabileceksiniz.

Dünya genelinde herkesin ihtiyacı olduğu ve bu eksikliği hayatının her döneminde hissettiği İngilizce dil bilgisi, akıcı konuşma, karşındakini anlama gibi ihtiyaçlarını gidermek amacıyla kurslara gitmeyi düşünen hatta giden onlarca insan vardır. Bu kişiler yaşadıkları yerlerden eğitim almak yerine farklı ülkelerden hatta resmi dili İngilizce olan ülkelerde eğitim almayı tercih etmektedirler. Bu tercihlerin asıl sebebi günlük hayatta da sürekli İngilizce konuşarak alınan eğitimi daha kısa sürede değerlendirerek İngilizce konuşmayı hayata geçirmektir. Clubclass malta dil okulu bütün bu hayallerinizi gerçekleştirmek için sizlere çok güzel imkanlar sunmaktadır.

clubclass malta 10 clubclass malta 8 clubclass malta 6

Clubclass malta dil okulunda eğitim alacak kişi aynı binada konaklama yapabilecekleri için farklı ülkeden eğitime gelen kişiler için ideal bir kurstur. Ders görülen sınıflar gayet ferah, klimalı ve aydınlıktır. Dersin olmadığı zamanlarda internet cafe de de oturma olanakları olan öğrenciler bu fırsatlarını hepsine clubclass malta dil okulu ile sahip olabilirler.

Clubclass malta dil okulu tatil köyü havasında olmasından dolayı farklı bir atmosfer ile öğrencileri karşılamaktadır. Modern sınıflarda eğitim almak, dil eğitimi alınacak olan yerde ihtiyacınızın olabileceği bütün her şeyden faydalanmak sadece clubclass malta dil okulu kayıtlarından sonra artık sizinle… Bu dil okuluna nasıl giderim nasıl kayıt yaptırırım diye düşünmenize gerek bile kalmadan sadece Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı uzmanları ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Ulaştığınız danışmanlar sizin ihtiyacınız olan bütün bilgileri size sağlayıp bilgilendirme yapacaklardır. Gideceğiniz okulda size ihtiyaç olan durum konaklamanın nasıl olacağı ve verilen eğitimin iyi olup olmadığıdır.

Clubclass malta dil okulu tatili doya doya yaşayarak ve dil öğrenerek zamanı eğlenceli yapabilecek fırsatlarla size kapılarını açmaktadır. Malta Turizm ve Eğitim Bakanlığı onaylı olması da sizler için artı bir avantajdır.

• Geniş terası ile açık yüzme havuzu
• Kapalı yüzme havuzu
• Fitness Centre
• Sauna ve Jakuzi
• Snack Bar(sadece yaz sezonunda)
• Restaurant
• Oyun odaları
• Televizyon Odaları
• Çamaşır yıkama salonları
• Internet cafe
• Düşük ücretli telefon hizmeti

Clubclass Malta Dil Okulu Resimleri

Clubclass Malta Dil Okulu Harita

 

 

 

Etiketler: , , ,

 

Son clubclass haberler

 
 

Paylaş