Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Clubclass Malta Eğlence ve Aktiviteleri

Okul resepsiyonundan kayıt yaptırılabilecel olan Tam Gün, Yarım Gün veya Akşam Aktiviteleri sadece yetişkin öğrencilere yöneliktir.

Tam Gün Aktivite Programı

Gozo Turu
Zamanın durduğu Gozo Adasına ziyaret, Gozo gelişmesinin hızı ile yüzyıllardır milyonlarca ziyaretçişi olan bir Ada. Tüm görülmesi gereken tarihi yerleri tur rehberleri eşliğinde görüp bilgilendireleceğiniz bir tur.

Gozo Cipli Safari
Gozo’da Azure Window, İç Denizi, Victoria ve Citadel yanı sıra Ramla Bay (portakal renkli kum plajı) olarak adanın başlıca ciplerle turistik ziyarette bulunacağınız yerlerdir, cipler ile maceralı bir şekilde Gozoyu keşfedin. Adanın el deymemiş güzelliğini görmek için ciplerle safari çok tercih edilen bir aktivitedir.

Malta Turu
Maltanın kalbini ziyaret turu. Lisanslı rehber eşliğinde gerçek bir Malta deneyiminizi tamamlamak  için kaçırılmaması gereken  tüm görmeden gitmemeniz gereken yerlere bir tur sağlar. Gerçekten plajların ötesinde ve Adaların gerçek ruhuna ziyaret Maltayı tanımadan gitmemenizi sağlar.

Yarım Gün Etkinlikleri

Süratli tekne ile Comino ‘Blue Lagoon’
Müthiş bir teknede Blue Lagoon ve Comino Adası keyfini yaşayın! Yaz sezonunda Mellieha Körfezi ve Malta North Coast manzarasını süratli tekne ile gezip görme fırsatını yakalayıp ömür boyu hafızanıza kazınacak anılarınız olur. Comino ‘da bulunan ‘Blue Lagoon’ da yüzme ve rahatlama zamanınız olup sonrasında Mellieha ya doğru gitmeden önce Comino’nun büyülü mağarası etrafında bir tur keyfi yaşayın.

Golden Bay Plajı, Cennet Koyu ve dahası
Malta’nın en muhteşem kumsallarında dinlenme ve yüzme. Sadece bir plaj seçin ve gerisini Tur sorumluları düşünsün yüzme, güneşlenme ve su sporları ile dolu eşsiz güzellikte Malta Plajlarının tadını çıkaracağınız bir gün geçirin.

Mdina ( Sessiz Şehir ) Turu
Rabat tarihi Malta ‘nın kendi tarihi kadar eskidir. Mdina, Malta’nın tarihin 4000 yıl ötesinde kökü vardır. Mdina ve Rabat zamansız bir atmosfer, kültürel ve dini tarihi hazineleri ile tur için büyüleyici bir seçenektir.

Valetta – Başkent Turu
Kale Şehir, “beyler tarafından beyler için inşa edilmiş bir şehir” olarak tarihe adını kazımıştır Valetta. Valetta zengin ve tarihi geçmişini hatırlatarak, birçok gezilecek yeri bulunur. Aziz John Şövalyeleri tarafından inşa edilen “modern” bir şehirdir,UNESCO Dünya Mirası olarak korunan bir şehirdir. Malta nın tüm adalarında ki yaşam tarzını Valetta dan daha fazla etki eden başka bir şehir yoktur. Dar sokaklar ızgara sanatı, kiliseler ve saraylar Avrupa’nın en iyi eserlerinden bazılarına ev sahipliği yapar.

Gece Aktiviteleri

Yat Partisi
Malta veya Comino da bulunan bir koyda gün batımını seyrederek keyfini çıkarın, görkemli açık büfe ile akşam yemeği servisi sunulacaktır. Sonrasında yüzme zamanı ve gece serbest akışlı yeme içme servisleri devam eder, geniş katamaranlı gemide parti bütün gece devam eder.