Danışmanlık Hizmeti Almalı mıyım?

Danışmanlık Hizmeti Almalı mıyım

Yurtdışında Dil Eğitiminizi Planlarken Mutlaka Profesyonel Destek ve Danışmanlık Hizmeti Almalısınız!


Anadolu Yurtdışı Eğitim danışmanlık hizmetlerinden faydalanmak için çok nedeniniz var.

Sizin için en uygun dil okulunu tespit ediyoruz ve üstelik ücretsiz !
Yurtdışında dil eğitimi okumaya karar verdiğinizde, herkes gibi öncelikle internetten dil okullarını araştırmaya başlıyorsunuz. Tüm detaylarıyla dil okullarının tanıtıldığı sitelerin sizi güzelce bilgilendirdiğini düşünürken, dil okullarının bulundukları ülkelerin, şehirlerin, fiyat aralıklarının ve program seçeneklerinin çeşitlenmesiyle kafanız gittikçe karışmaya başlıyor. Dil eğitiminde danışmanlık hizmeti aldığınızda tüm bu araştırmayı Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın tecrübeli ve profesyonel danışmanları sizin için yapmış oluyor, hem de ücretsiz olarak! Anadolu Yurtdışı Eğitim ; yabancı dil seviyeniz, hedefiniz ve bütçeniz doğrultusunda size en uygun ülke, şehir ve dil okulu seçeneklerini belirliyor, tanıtımını yapıyor ve rapor olarak sunuyor.

Seçimizi yaparken tek kriteriniz kesinlikle fiyat olmamalı ! 
Yurtdışı dil eğitimi ucuz değildir. Bu nedenle genelde öğrenciler kısıtlı bir bütçe ile hareket ettiklerinden dil okulu seçimlerini yaparken en ucuz okulu tespit etmeye çalışmaktadırlar. “Ucuz alacak kadar zengin değilim” sözünden yola çıkarak bunun sıkça yapılan bir hata olduğunu söyleyebiliriz. Ucuz olduğu için seçtiğiniz bir dil okulu dil gelişiminize hedeflediğimiz katkıyı sağlayamayacak ve dil eğitimi için ayırdığınız para da böylelikle çarçur olacaktır. Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmeti sayesinde ekonomik ama aynı zamanda hedefinize ulaşmanızı sağlayacak kalitede bir dil okuluna karar vererek doğru bir yatırım yapmış olacaksınız.

Dil Okulu kampanyalarından faydalanmanızı sağlıyoruz.
Dil okulu seçimini kendiniz yapmaya çalışırsanız, yüzlerce dil okulu seçeneği arasında kaybolacak ve dil okullarının belli tarihlerde, belli ülkelere uyguladığı kampanya ve indirimleri kaçıracaksınız. Anadolu Yurtdışı Eğitim danışmanlarımız sizi her türlü kampanya ve indirimden haberdar ediyor ve uygun fiyata kaliteli hizmet almanızı sağlıyor.

Vize başvurusunda, sürekli yapılan prosedür değişikleri nedeniyle dikkat etmeniz gereken çok detay vardır.
İlk başvurunuzda vize alamamanız, sonraki başvurularda vize alışınızı imkansız hale getirecektir. Ayrıca başvuru için gereken belgelerdeki eksiklik zaman kaybına neden olur. Bu önemli prosedürü başarıyla tamamlayabilmeniz için kendi başınıza riske girmek yerine danışmanlık hizmeti almanız çok önemlidir. Profesyonelce takip edilmesi gereken bu süreçte, vize konusunda yıllardır edindikleri deneyim ile Anadolu Yurtdışı Eğitim tecrübeli danışmanları, dosyanızın eksiksiz düzenlenmesini sağlıyor, sizi vize görüşmesine hazırlıyor ve böylelikle vize alma olasılığınızı önemli bir şekilde artırıyor.

Ekonomik uçak bileti temininde size yardımcı oluyoruz.
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, programınızın olduğu merkeze en yakın havaalanına, en ekonomik fiyatlarla uçmanızı sağlıyor, bilet rezervasyonunuzu yapıyoruz.

Havaalanı karşılama organizasyonunuzu sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. 
İlk defa yurtdışına yalnız çıkıyor olabilir ve bambaşka bir ülkede ne yapacağınız konusunda biraz şaşkın olabilirsiniz. Hiç bilmediğiniz bir ülkede, havaalanından kalacağınız yere yerleştirileceğiz ilk aşamayı Anadolu Yurtdışı Eğitim organizasyonu ile başarıyla atlatarak danışmanlık hizmeti almanın ayrıcalığını yaşıyorsunuz.

Danışmanlık hizmetimiz sayesinde gideceğiniz ülkede kendinizi güvende hissediyorsunuz!
Dil eğitimi için gideceğiniz ülkede kendinizi yalnız hissetmemeniz çok önemlidir. Yurtdışındaki eğitiminiz süresince başınız sıkıştığında, herhangi bir sorun yaşadığınızda konuyla ilgili danışabileceğiniz birilerinin olduğu bilmek, ancak danışmanlık hizmeti almanızla mümkündür. Anadolu Yurtdışı Eğitim danışmanlarımız yurtdışında acil durum desteği vererek Türkiye’ye döneceğiniz güne dek sizi yalnız bırakmamaktadır.

Size ve bütçenize özel dil okulu araştırması için iletişim formunu doldurunuz!
 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş