ESE Malta Dil Okulu

ese-head
Güney Avrupa da bulunan üç büyük iki küçük toplam beş adadan meydana gelen malta ülkesi hem dil eğitimleri hem de tatil amaçlı olarak birçok kişinin tercih ettiği bir ülkedir. Bütün dünyanın her yerinden gelen kişilerin tatil yaparken dil eğitimlerini almayı düşündükleri bir ülke olan Malta adası eğitimin en eğlenceli halidir. Eğlenceli denmesinin amacı o ülkede eğitim alan kişilerin hem tatil yapıp hem de dil öğrenmesidir. Yurt dışından gelmek isteyen kilişerin çok olması ve ülke genelinde İngilizce konuşulmasından dolayı günlük hayatta konuşulan dil ile eğitim alınan konular daha iyi anlaşılacak ve daha fazla pratik yapılması olanakları vardır. Malta adasında çok fazla dil okulunun eğitim vermesinden dolayı okul fiyatları Avrupa genelindeki diğer ülkelere göre daha hesaplıdır. Bu okullardan biri de Ese Malta Dil Okulu dur. Eğitimlerinin hesaplı olması ve kaliteli eğitimlerden dolayı birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Maltada eğitim görmek isteyen bir kişinin vizesi yedi veya on gün içerisinde de çıkmaktadır. Vize sorunu yaşanmamaktadır.

Ese Malta dil okulu fiyatları belirlenirken eğitimin süresi ve eğitim alınırken ki konaklama şekline göre değişiklik göstermektedir. Ücretlerinde en pahalı olan şekli otel konaklama şeklidir. Okulların fazla olmasından ve rekabetten dolayı okullar bazı dönemlerde kampanyalar düzenleyerek hesaplı fiyatlar ile eğitim paketleri sunmaktadır. Eğitim almaya karar vermeden önce araştırma yapıp daha sonra eğitim almaya gitmeniz daha iyi olacaktır.

Ese Malta dil okuluna kayıt yaptıran kişilerin yurtta kalma imkanları da vardır. Yurt okula beş dakikalık yürüyüş mesafesindedir. En hesaplı şekildeki eğitim yurtta konaklama şeklindedir. Yurtta konaklama yaparak kalmak istemeyen bir kişi isterse Ese Malta dil okullarına ait misafirhanelerde de konaklama yapabilir.

Ese Malta dil okulunda verilen eğitimlerde ferah ortamlarda dersler verilmektedir. Sınıflar en fazla on iki kişilik ortamlarda verilmektedir. Sekiz hafta ve üzeri olan eğitimlerde fark fiyatları uygulaması yapılmadan ekonomik şekilde uygulama yapılmaktadır. Özellikle yaz aylarında verilen eğitimler kış ve ilkbahar aylarına göre daha pahalıdır. Yaz aylarında fiyat farkları ödenmektedir.

Ese Dil Okulu Konaklamaları ;

• Aile yanı konaklama
• Öğrenci yurtları
• Apartmanlar
• Oteller

ese malta dil okulu ese dil okulu

ESE Malta Dil Okulu Resimleri

ESE Malta Dil Okulu Harita

ESE MALTA DİL OKULU REZİDANSLARI

malta ese rezidanslari 1 ese malta rezidanslari

ESE MALTA DİL OKULU APARTMANLARI

ese dil okulu malta apartmanlari 2 ese dil okulu malta apartmanlari 5 ese dil okulu malta apartmanlari 4 ese dil okulu malta apartmanlari 3 ese dil okulu malta apartmanlari

 

ESE MALTA DİL OKULU HOTEL KONAKLAMALARI

ESE malta dil okulu hotel ese malta dil okulu hotel konaklamasi

 

Etiketler: , , , ,

 

Son Haberler

 
 

Paylaş