Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

ESE Malta İngilizce Kursları

ESE Genel İngilizce

Haftada 20 ya da 30 ders Genel İngilizceKursu grup olarak eğitim verilir, (okuma, yazma, dinleme ve konuşma) tüm temel dil becerilerini geliştirmek ve dil bilgisini tüm alanlarda genel İngilizce seviyesini ve anlamayı geliştirmeyi amaçlar. Düzenli çalışma ve dil bilgisini geliştirmek, gündelik konular etrafında kelime bilginizi ve telaffuzunuzu geliştirmek anlamına gelir. Kurs sonunda İngilizce’de daha güvenli ve akıcı katılımcı olunması beklenir.

Ders Hakkında Bilgiler
Kursa başlama seviyesi: Başlangıç Seviyesi
Minimum yaş: 18 yıl
Dersin Süresi: Minimum 1 hafta
Başlangıç ​​tarihi: Her Pazartesi
Dersler / haftada:  20 /  (15 saat) veya  30 / hafta (22,5 saat)
Sınıf kapasitesi: Maksimum 12
Yoğun İngilizce

Yoğun İngilizce kursu Malta ESE Dil Okulunun en popüler derslerinden biridir ve kısa bir zaman dilimi içinde İngilizce düzeyini geliştirmek istiyorum diyen yetişkinler için idealdir. Bire bir dersler ile grup çalışmaları  birleştirilerek grup etkileşimine yarar ve sizinle bire bir ders sırasında öğretmenler İngilizce ile ilgili bir alanlara eksiklerinize odaklanmak için fırsat sunar.

Ders Hakkında
Giriş seviyesi: Başlangıç ​​+
Minimum yaş: 18 yıl
Dersin Süresi: Minimum 1 hafta
Başlangıç ​​tarihi: Her Pazartesi
Dersler / hafta: 20 (15 saat) +10 Bir e bir (7.5 saat)
Sınıf büyüklüğü: Maksimum 12 öğrenci

Uzun Vadeli Genel İngilizce

Uzun vadeli geniş çaplı genel İngilizce öğrenmek için seçilen bir İngilizce kursu. Öğrencilere okul dışında İngilizce pratik, bire bir öğretim ve çok iyi ingilizce gelişimi fırsatı sunar. Ülkede uzun vadeli eğitim pratik gelişimine ve kültürel bir serüvene kucak açar. Gerçek bir hayat deneyimi ile eğitim gelişimi kazanın!

Ders Hakkında
Giriş seviyesi: Başlangıç ​​+
Minimum yaş: 18 yıl
Dersin Süresi: 8 hafta +
Başlangıç ​​tarihi: Her Pazartesi
Dersler / hafta: 20 / hafta (15 saat) veya 30 / hafta (22,5 saat)
Sınıf büyüklüğü: Maksimum 12
Mini Sınıf 

Eğer önemli konuları konuşacağınız mini bir grup arıyosanız en fazla 6 katılımcıdan oluşan küçük gruplar olarak, 4 temel dil becerilerinin genelinde İngilizce genel düzeyi (konuşma, dinleme, okuma ve yazma), kelime haznenizi genişletmek gramer ve telaffuz geliştirmek istiyorsanız tam aradığınız kurs seçeneği.

 

Dersin Kısa Bilgiler

Giriş seviyesi: Başlangıç ​​+
Min yaşı: 18 yaş
Dersin Süresi: En az 1 hafta
Başlangıç ​​tarihi: Her Pazartesi
Dersler / hafta: 20 ders (15 saat) veya 30 ders (22,5 saat)
Sınıf boyutu: Maksimum 6

ESE MALTA

Dil eğitimi son zamanlar oldukça büyük önem kazanmış bulunuyor. Bulunmak istediğiniz konumun seviyesine bağlı olarak sizden istenen niteliklerin arttığını da çok iyi bilirsiniz. Eğer kendinizi gerçekten yüksek seviyelerde görüyorsanız. Çoktan dil sorununuzu halletmiş olmalı ve başka bir dil öğrenmeye başlamalıydınız. Ancak büyük ihtimalle böyle bir durumun söz konusu olmadığı görülecektir. Hala geç kalmadığınızı söylemek doğru olacaktır. Eğer hala umutlarınızı söndürmek istemiyorsanız Ese Malta okulu tam size göre eğitim vermektedir.

Ese Malta’da alacağınız eğitimin kalitesinin faydasını gerçekten göreceksiniz. Ayrıca okulda bölüm bölüm ayrılan öğrenciler. Kendi seviyelerine en uygun sınıfa yerleştirildikleri için kesinlikle hiçbir sıkıntı yaşamadan dil konusunu atlatıyorlar. Ancak gel gör ki dil konusundaki sıkıntılarından kurtulmak isteyen öğrencilerin seviyeleri düşük olduğu taktirde problem yaşamaları da kaçınılmaz oluyor. Öğrenciler birinci kademe bir dil eğitimi almak istiyorsa ilk görecekleri eğitimlerin İngilizce olarak anlatılması onların anlamları konusunda sıkıntı yaşamalarına neden oluyor. Ancak dil eğitmenlerinin konuşmalarına bir süre sonra alışan öğrenciler hiçbir çeviri istemine gerek kalmadan anında anlatılanların tamamını akıllarında tutabiliyor. Ese Malta belki de bu yönü ile diğer kurumlardan ayrılmaktadır.

Ese Malta gibi bir kurum da eğitim almak gerçekten size büyük bir ayrıcalık sunmaktadır. Eğer bu kurumun sunmuş olduğu ayrıcalıktan faydalanmak istiyorsanız. Anında bir eğitim danışmanlığı aracılığı ile yaz döneminde açılacak olan İngilizce geliştirme kurslarına kayıt olmanız önerilir. Yapacağınız kayıtlar sonucunda adaya ilk gittiğiniz günler de bir sınava alınacaksınız ve bu sınav sırasında İngilizce konusundaki genel bilgilerinize bakılıp seviyenize uygun sınıfa yerleştirileceksiniz. Sizin için dil kursunun sunacağı en güzel yönün ise konuşma sırasında akıcılık ve anlama konusunda yaşadığınız sıkıntılardan arınmak olduğunu da kurs bitiminde anlama imkanına sahip olacaksınız. Ancak hangi seviyede olursanız olun kurs bitiminde İngilizce hakkında bilmiyorum diyebileceğiniz kesinlikle hiçbir konu kalmayacak. Bu açıdan aslında bir an önce Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığının sunmuş olduğu imkanlardan faydalanın ve bölgeye gitmek için başvurunuzu yapın. Eğer eğitim danışmanlığı ile başvuru yaparsanız tüm evrak işlemleriniz ile danışmanlık firması ilgilenecektir.