Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

ESE Yaz Okulu

Neden Yaz Okulu için ESE Dil Okulu?

 

  • Öğrencilere iletişimsel öğretim odaklı yaklaşım
  • Modern öğrenme olanakları ile mükemmel eğitim
  • Mükemmel konaklama seçenekleri
  • 24/7 öğrencilere yardım desteği
  • Öğrenciler “Maltanın iyi dil okulu” olarak ESE ye oy verdiler

 

12-17 Yaş Programları

ESE 12-17 yaş arası öğrencileri için sayısız eğitici ve sosyal etkinlikler sunmakla birlikte her spor dalında gelişimi destekler.

 

YAZ OKULU GENÇLERE YÖNELİK AKTİVİTELER 18+

Sosyal Program

Paket oluştururken, tarihsel önemi ve heyecan verici eğlence faaliyetlerin olduğu yerlere size kültürel geziler, ziyaretler düzenlenir. Eğer macera arıyor ve bizim ekstrem spor veya Malta’nın tarihi mekanlara ve yerel müzelere ziyaretler etrafında rehberli turlar tercih edebilirsiniz.

Biz sosyal program başarılı bir dil öğrenme deneyiminin ayrılmaz bir parçası olduğuna inanıyoruz. Sosyal aktiviteler farklı milletlerden ve kültürlerden olan İngilizce konuşan insanları bir araya getirmek ve rahat bir ortamda onlarla İngilizce konuşma pratiği için mükemmel bir fırsat sunar.

ESE ile bir dil kursu rezervasyonu sonrası öğrencilere etkinlikler ve faaliyetlerin ayrıntılı bir listesi verlir.

Eğer daha fazla bilgiye ihtiyaç veya isteğe bağlı özel geziler istiyorsanız ESE personeli size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Oryantasyon yürüyüşü

İlk günde bilgilendirici oryantasyon yürüyüşüne her öğrenci davetlidir. Öğrencilere gerekecek herhangi bir bilgi için rehber öğretmene sormak yeterlidir.

Karşılama akşamı

İngilizce Kursun ilk haftasında, diğer öğrenciler ve personel üyelerinden bazıları karşılamak için ESE akşam yemeği etkinliğe her yeni gelen öğrenciye özel düzenlenir.

 

Malta’nın Başkenti – Valletta Rehberli Tur Yarım Gün
ESE Beach Club Erişim – St Julian (Mevsimlik)
Paketiniz pazartesiden cumaya yaz sezonunda ESE Beach Club’a ücretsiz giriş dahildir.

ESE Beach Club Erişim – Sliema (Mevsimsel)
Yaz sezonu boyunca Sliema ESE Beach Club ücretsiz erişm. Sliema ESE Beach Club Pazartesi ‘den Pazar’ a kadar açıktır ve tesislerin kullanımı açıktır.