Inlingua Malta Dil Okulu

inlinuga-header

Dil eğitiminizi almak için uluslararası bir dil okulunda eğitim almak istiyorsanız tek adresinizin Inlingua Malta Dil Okulu olduğunu araştırma yaptığınızda daha iyi anlayacaksınız. 1980 yılından itibaren dil eğitimi veren bu okulun kırk dört farklı ülkede üç yüz kırk beş dil okulu vardır. Rakamlardan da anlaşılacağı üzere geniş kapsamlı kaliteli eğitimlerin verilmekte olduğu bir okuldur.

Malta adasında kurulmuş ilk dil okulu olma özelliği ile adından sıkça söz ettiren ınlingua malta dil okulu birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu dil okulunun merkezi İsviçre dir. Malta adası ikliminin iyi olmasından ve gece hayatının hareketli olmasından dolayı genelde genç kesim tarafından tercih edilmektedir. Eğitim alırken eğlencenin de tadına varmak isteyen kişilerin tek tercihleri malta adasında dil eğitimini almaktır. Inlingua Malta dil okuluna kayıt yaptıran bir öğrenci ilk geldiği gün okulda seviyesinin belirlenmesi amacıyla sınav yapılarak sınıfa yerleştirme işlemleri yapılmaktadır. Gelişi güzel öylesine bir sınıfa kayıt yaptırılmaması sizin daha iyi bilgilerle eğitime başlamanıza fayda sağlayacaktır. Sınıfların kalabalık olmamasından dolayı sizlerle eğitmenlerin daha fazla ilgilenmesine olanak vermektedir.

Inlingua malta dil okuluna yeni gelen öğrencilerin okula çabuk alışması, eğitim alacak öğrencilerle daha kısa sürede kaynaşması amacıyla pazartesi günü kokteyl düzenlenerek öğrencinin tanıştırılması sağlanmaktadır. Özellikle öğrencilerin okula daha kısa sürede alışması için böyle bir kokteyl düzenlenme düşüncesi çok güzeldir. Eğitmenlerin bire bir özel ders verme imkanları da vardır. On iki haftadan fazla eğitim almak isteyen kişilerden sezon fark ücreti talep edilmemektedir. Yaz döneminde eğitim almak isteyen çok fazla kişi olmasından dolayı sezon için fark ücretleri talep edilmektedir.

Inlingua malta dil okulunda eğitim almak isteyenlerin konaklama şekillerine göre de fiyatlar değişiklik göstermektedir. Aile yanında konaklama imkanı veya yurtta kalma imkanı vardır. Aile yanında konaklamayı tercih eden bir öğrenci evde yaşayanlar ile de İngilizce konuşacağından dolayı pratik yapma imkanları da vardır. Ücret konusunda en pahalı olan konaklama şekli aile yanında kalmaktır. Aile yanında kalan bir öğrenciye sabah kahvaltı ve akşam yemeği olanakları da sunulmaktadır.

Konaklama Türleri :
• Aile yanı Konaklamalar
• Oteller
• Okul yurtları
• Paylaşımlı apartman

İnlingua Malta Dil Okulu Resimleri

İnlingua Malta Dil Okulu Harita

 

Etiketler: , , ,

 

Son Haberler

 
 

Paylaş