LAL Malta Dil Okulu ( IELS )

lal-header

LaL Malta dil okulu, Malta’da IELS adı ile bilinir. Tüm olanakların tek noktada kesiştiği ve bütün her yere rahat bir şekilde ulaşım imkanının olduğu Sliema bölgesindedir. Lal Malta Dil Okulu 1985 yılında kurulan ve eğitime başlayan, yirmi beş yıldan daha fazla deneyimiyle Malta adasının en eski okullarından birisidir.

LaL Malta Dil Okulu diğer dil okulları gibi olmayıp Malta Eğitim Bakanlığı tarafından onaylıdır. Bunun yanında, ALTO (Association of Language Travel Organisations), FIYTO (Federation of International Youth Travel Organisations), WYSET (World Youth Student & Educational Travel) ve FELTOM( Federation of English Language Teaching Organisations Malta üyesi olan LaL dil okulu, farklı konaklama tercihleriyle ve okula beş dakikalık mesafe bulunan okula ait Day’s Inn yurt konaklama seçeneğiyle öğrencilerine çok rahat bir konaklama imkanları sunmaktadır. Bunun yanında aile yanında konaklama, stüdyo dairelerde konaklama, dört yıldızlı Rocca Nettuno, dört yıldızlı Waterfront, üç yıldızlı Bay View ve beş yıldızlı The Palace otelleri de eğitim için gelecek kişilere sunulan diğer konaklama alternatifleridir.

Lal Malta Dil Okulu’nun bulunduğu şehir olan Sliema, restaurantlar, barlar, alış veriş merkezleri, cafeler bulunması gibi birçok olanaklara sahip, öğrencilerin okul dışındaki zamanlarını zevkli geçirebilecekleri bir şehirdir. Toplamda yüz sınıf kapasitesi olan bu okulda, sınıflar öğrencilerin rahat bir şekilde eğitim alabilecekleri bir konsept ile hazırlanmış olup ayrıca okul içinde internet cafesi, kütüphanesi ve kafeteryası mevcuttur.

Her yaş grubuna ve kişilerin ihtiyaçlarına göre kurs alternatifleri bulunan LaL Malta’da kalabalık sınıflarda ders almak istemeyen öğrenciler için premium sınıflarda dersler verilmektedir. Genel İngilizce eğitimi, yoğun İngilizce eğitimi, iş ingilizcesi, Cambridge, IELTS sınavına hazırlık programları, Celta/Delta öğretmen programları ve elli yaş üstü öğrenciler için özel ders programları mevcuttur.

Eğitim almak isteyen kişiler yaz sezonunda dil kursunun anlaşmalı olduğu plaj ve havuzdan ücretsiz olarak yararlanabildikleri gibi Day’s Inn konaklama seçeneğini tercih eden öğrenciler, konaklama yapacakları binanın en üst katında bulunan havuzdan ücretsiz olarak yararlanabilmektedir. Sadece yaz sezonunda eğitim verilen Gozo adasında bulunan LaL okulu, sessiz ve dinlendirici bir ortamda eğitim almak isteyen öğrenciler için idealdir.

Konaklama Çeşitleri:

Day’s Inn Standart Daire Konaklama

Day’s Inn Stüdyo Daire Konaklama

LAL Malta Dil Okulu Resimleri

LAL Malta Dil Okulu Harita

 

Etiketler: , , , , ,

 

Son Haberler

 
 

Paylaş