Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Lal Malta Konaklamaları

Konaklama seçenekleri

Farklı konaklama tercihleriyle ve okula beş dakikalık mesafe bulunan okula ait Day’s Inn yurt konaklama seçeneğiyle öğrencilerine çok rahat bir konaklama imkanları sunmaktadır. Bunun yanında aile yanında konaklama, stüdyo dairelerde konaklama, dört yıldızlı Rocca Nettuno, dört yıldızlı Waterfront, üç yıldızlı Bay View ve beş yıldızlı The Palace otelleride eğitim için gelecek kişilere sunulan diğer konaklama alternatifleridir.

Eğitim almak isteyen kişiler yaz sezonunda dil kursunun anlaşmalı olduğu plaj ve havuzdan ücretsiz olarak yararlanabildikleri gibi Day’s Inn konaklama seçeneğini tercih eden öğrenciler, konaklama yapacakları binanın en üst katında bulunan havuzdan ücretsiz olarak yararlanabilmektedir. Sadece yaz sezonunda eğitim verilen Gozo adasında bulunan LaL okulu, sessiz ve dinlendirici bir ortamda eğitim almak isteyen öğrenciler için idealdir.

  • Lal Malta Öğrenci Yurdu
  • Lal Malta Otel Konaklamaları
  • Lal Malta Aile Yanı Konaklamaları
  • Lal Malta Rezidans Konaklamaları

Malta ve Lal Dil Okulu – Genel Bilgi

Maltaya gitmeden önce edineceğiniz bilgiler alacağınız eğitim hakkında faydalı bilgilerek olarak nitelendirebiliriz. Öğrenci yorumları bir kurumun özgeçmişidir, genel öğrenci memnuniyeti oldukça olumlu olmakta. İngilizce kursun kademe kademe ayrılması sayesinde sıfır İngilizce bilgisine sahip olan biri ile az da olsa İngilizce bilgisine sahip olan kişi kesinlikle aynı sınıfa alınmıyor, kurs kaydınızı gerçekleştirdiğimizde, Malta’ya gidip kursa başlamadan önce seviye belirleme testine tabi tutuluyorsunuz ve bu test sayesinde İngilizce bilginiz ölçüme tabi tutuluyor, test sonucu sizin bilgi düzeyinize göre eğitiminize başlayacağınız sınıfı belirliyor. Okul veya Kurs hakkındaki tüm sorularınızı yöneltmek için bize müracaat edebilirsiniz.

LaL Malta dil okulu, Malta’da IELS adı ile bilinir. Tüm olanakların tek noktada kesiştiği ve bütün her yere rahat bir şekilde ulaşım imkanının olduğu Sliema bölgesindedir. Lal Malta Dil Okulu 1985 yılında kurulan ve deneyimiyle Malta adasının en eski okullarından birisi olarak tanıtabiliriz. LaL Malta Dil Okulu  Malta Eğitim Bakanlığı tarafından onaylıdır. Bunun yanında, ALTO (Association of Language Travel Organisations), FIYTO (Federation of International Youth Travel Organisations), WYSET (World Youth Student & Educational Travel) ve FELTOM( Federation of English Language Teaching Organisations Malta üyesidir.

Lal Malta Dil Okulu’nun bulunduğu şehir olan Sliema, restaurantlar, barlar, alışveriş merkezleri ve cafelerin bulunması gibi birçok ihtiyaç ve sosyal olanaklara sahip, öğrencilerin okul dışındaki zamanlarını zevkli geçirebilecekleri bir şehirdir. Toplamda yüz sınıf kapasitesi olan bu okulda, sınıflar öğrencilerin rahat bir şekilde eğitim alabilecekleri bir konsept ile hazırlanmış olup ayrıca okul içinde internet cafesi, kütüphanesi ve kafeteryası mevcuttur. Her yaş grubuna ve kişilerin ihtiyaçlarına göre kurs alternatifleri bulunan LaL Malta’da kalabalık sınıflarda ders almak istemeyen öğrenciler için premium sınıflarda dersler verilmektedir. Genel İngilizce eğitimi, yoğun İngilizce eğitimi, iş ingilizcesi, Cambridge, IELTS sınavına hazırlık programları, Celta/Delta öğretmen programları ve 50 yaş üstü öğrenciler için özel ders programları mevcuttur.