Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Linguatime Malta İngilizce Kursları

General İngilizce Kursu 20 Ders

Konuşma, dinleme, profesyonel ya da kişisel amaçlar için yazma ve okuma becerilerininizi, İngilizcenizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Cevabınız evet ise, o zaman Linguatime Genel İngilizce kursu sizin için mükemmel bir seçim!

Bu dersin amacı günlük yaşamda ingilizce dialog kurmanıza yardımcı olmaktır, İngilizce konuşan meslektaşlarınız ile konuşurken, yabancı arkadaşlarınızla sohbet edebilmek gibi şeylerde İngilizce iletişim kurmanıza yardımcı olmaktır.

Yüksek nitelikli öğretmenleri ile videolar, sınavlar, gazete ve dergi makaleleri, ve canlı etkinlikleri organize edilerek, öğrenme deneyimini geliştirmek için çeşitli metodların kullanıldığı bir kurstur.

Kursun düzeyleri genelinde mevcuttur: Temel A1-A2, Pre-Intermediate A2-B1, Üst-Orta B2 ve C1 İleri Intermediate B1-B2.

Kurs Hakkında
Haftada 20 ders
Haftada 15 saat Ders
Minimum Yaş 18 yaş
Kur her Pazartesi Başlar
Eğitim süresi minimum 1 hafta
Maksimum Sınıf Büyüklüğü 12 kişi
Genel İngilizce Kursu 30 ders
Eğer fazladan birkaç daha fazla ders ile daha hızlı ingilizcenizi geliştirmek istiyorsanız, Yoğun ingilizce kursu tam size göre.

Yüksek nitelikli öğretmenler tarafından, ilginç tartışmalar aracılığıyla bilgi kıvılcımı olacak ve olası en keyifli şekilde becerilerinizi geliştirmeye yardımcı olacaktır. Aslında,  bu kurs seçeneğinin en popüler derslerden biri olması hiç de sürpriz değil!

Kurs Hakkında
Haftada 30 ders sayısı
Haftada 22.5 saat
Minimum Yaş 18 yaş
Her Pazartesi Başlangıç ​​Tarihi
Kurs süresi minimum 1 hafta
Maksimum Sınıf Büyüklüğü en fazla 12 kişi

Genel İngilizce Yoğun

İngilizce sınıflara ek olarak, belirli İngilizce dil ihtiyaçları olan öğrenciler, öğleden sonra ek bire-bir İngilizce dersi isteyebilirsiniz.

Bire bir İngiliz dersleri özellikle öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için kişiselleştirilmiş. Konuşma, dinleme, okuma veya yazma gibi özel dil becerilerini veya dil bilgisi noktaları nda sorunları olan öğrenciler ile daha fazla ilgi gerekebilir.

Kurs Hakkında
Haftalık ders 20 Grup + 10 Bire bir Ders
Haftalık ders saati 15 Grup ile + 7.5 Bire-Bir
Minimum Yaş 18
Her Pazartesi Kurs Başlangıç ​​Tarihi
Kürs süresi minimum 1 hafta
Maksimum Sınıf Büyüklüğü 1 / 12

 

Linguatime Malta Bire Bir Programı

Bazen gerçekten ingilizceyi geliştirmek için gereken becerileri  Bire-Bir öğretmen öğrenci ilişkisi gerekmektedir. Eğer sizinde ihtiyacınız buysa, o zaman bu sizin için ideal bir Kurstur!

Linguatime , bire-bir dersinde ki öğretmenlerin hepsi yüksek niteliklidir, özel olarak sizin ihtiyaçlarınıza uygun tasarlanıcak dersler ile eğitim görürsünüz. Yazılı veya kelime gelişimi (sektöre özel terminoloji de dahil olmak üzere), konuşma, dinleme, okuma artırılmış eğitim ile  size hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı olmak için özelleştirilmiş olacak.

Kurs Hakkında
Haftada Minimum10 Dersler/7.5 saat
Minimum Yaş 13 yaş * veli eşliğinde
Her Pazartesi Kurs Başlangıç ​​Tarihi
Mininmum kurs süresi 1 hafta
Maksimum Sınıf Büyüklüğü –  1

 

Linguatime Malta Bire İki Programı

Yalnız ders almak istemeyen öğrenciler bire iki İngilizce sınıfını tercih edebilir bir grubun parçası olmak sizin için öğrenmeniz yolu ise.

Bire iki İngilizce dersleri özellikle öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için kişiselleştirilmiştir. Konuşma, dinleme, okuma veya yazma gibi özel İngilizce dil becerilerini veya dil bilgisi gelişiminde ilerlemek isteyen öğrencilere daha fazla ilgilenilir.

Kurs Hakkında
Haftada Minimum 10 başına Dersler/7.5 saat

Herhangi Pazartesi Başlangıç ​​Tarihi
Kurs süresi minimum 1 hafta
Her Pazartesi Kurs Başlangıç ​​Tarihi
Mininmum kurs süresi 1 hafta
Maksimum Sınıf Büyüklüğü 2