Malta Dil Okulları Gaziantep

gaziantep malta dil okullari

Gaziantepli öğrenciler yaşadı çünkü artık Malta Dil okulları Gaziantep’te Anadolu Yurtdışı Eğitim Kayıt Şubesi açıldı. İngilizce öğrenerek konuşabilmek için yanıp tutuşan öğrenciler bu dil okulları sayesinde eğitimin en güzelini, en kalitesini alacaklar ve kendilerini geliştirme fırsatı bulacaklardır. Malta dil okulu Gaziantep şubesi ile yurdun yavaş, yavaş her şehrinde açılacağının da sinyallerini vermiştir. Bu il ve çevresinde yaşayan tüm İngilizce sevdalıları için büyük bir şans olan dil okulu öğrenci, kayıtlarına başlamıştır. Bir yıllık periyotlar Halide devam edecek olan öğretim, sizin İngilizce belirleme sınavına girerek seviyenizin anlaşılması üzerine başlayacaktır. Bu sınav hangi sınıftan derslere başlayacağınızın göstergesi olacak ve sizinle aynı durumdaki öğrencilerle aynı sınıfı paylaşacaksınız.

Öğrenci sınıfları çok az sayıda tutularak öğrenciler ile yakından ilgilenme fırsatı yaratılmak istenmiştir. Haftanın belli gün ve saatlerinde yapılacak olan konuşma kulüpleri toplantılarında arkadaşlarınız ile devamlı İngilizce konuşarak dilinizi geliştireceksiniz. Malta dil okulu Gaziantep şubesi, çok değerli İngiliz eğitmenler ile derslere başlamıştır, hem de uygun fiyat seçenekleri ile üstelik kredi kartınıza taksit de yaptırabileceksiniz. Bu kadar büyük bir oluşum kentinizde size hizmet etmek için bu denli uygun şartlarda ayağınıza kadar gelmişken siz değerli öğrencilerin yapacağı tek şey hemen giderek kaydınızı yaptırmak olmalıdır. Saatlerinin okul veya iş saatlerinize göre ayarlayarak dil okulu derslerine devam edebilirsiniz.

İngilizceyi aynı İngilizler gizi kendilerine özgü aksanları ile konuşmak istiyorsanız, tamamı İngiliz öğretmenlerden oluşmuş eğitmen grubunun bulunduğu dil okullarını tercih etmelisiniz. Orijinal bir İngilizce ancak İngilizlerden öğrenilir, az sayıdaki öğrencilerden oluşmuş sınıflarda verilen derslerin yararını görmeye hemen başlayacak ve kendinize olan güveniniz yerine gelerek İngilizce konuşabileceksiniz. Malta dil okulu Gaziantep açılışı ile İngilizce öğrenmek isteyenler bayram etmiş ve bu değerli eğitim kurumuna kayıt olmaya başlamışlardır. Yoğun İngilizce derslerine katılmak isteyenler için de ayrı bir düzenleme yapılmakta ve saatler belirlenmektedir. Bu yoğun program genellikle mesleki gruplar ve akademisyenler için hazırlanmaktadır. Her dileyenin katılabileceği İngilizce derslerden en üst düzeyde yarar sağlanabileceği kesindir.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş