Malta Dil Okulları İçin Sunduğumuz Profesyonel Hizmetler

malta forum yurtdisi egitim

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, sahip olduğu tecrübeli ve uzman kadrosuyla Türkiye ve Malta’da ihtiyaç duyacağınız rehberlik ve danışmanlık hizmetini sağlamaktadır.

Kampanyalar hakkında bilgilendirme!

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, anlaşmalı olduğu okulların indirimli fiyatlarından sizleri anında haberdar ederek, indirimlerden yararlanmanızı sağlar.

Akademik danışmanlık hizmeti ve kişisel analizle kişilerin isteklerine uygun okul, şehir ve ülke tercihinde yardım!

Tecrübesi ve uzman kadrosu ile sizlerin beklentisine en uygun şehir, okul ve ülkeyi bulabilmeniz için ücretsiz danışmanlık hizmeti vererek, beklentiniz doğrultusunda tercih yapabilmenizi sağlıyoruz. Kişisel araştırmalarınız sonucu öğrenerek başvurmayı planladığınız az sayı da okul seçeneğinizi genişleterek alternatif yüzlerce okul arasından sizin için en uygun olanı bulmanıza olanak sağlıyor seçim şansınızı artırıyoruz.

Kayıt işlemleri!

Tercihinize göre belirlenen okula başvuru ve ön kayıt işlemlerinin tamamlanması ve evrak teslimini hiçbir ücret almaksızın adınıza yapıyoruz.

Konaklama!

Okulların önerdiği konaklama alternatifleri hakkında sizleri bilgilendiriyor, talep ve ihtiyaçlarınıza cevap veren en uygun seçeneğe yerleşebilmenizi sağlıyoruz.

Vize!

Vize konusunda oldukça tecrübeli olan danışmanlarımız, dosyanızın düzenlenmesine yardım sağlıyor ve vize görüşmesine sizleri hazırlıyor.

Ekonomik uçak bileti!

Eğitim göreceğiniz yere en yakın havaalanına, en ekonomik uçak biletiyle ulaşmanız sağlanır, rezervasyondan havaalanı karşılamasına kadar geçen zaman içerisinde ihtiyaç duyacağınız danışmanlık hizmetleri ücretsiz sağlanır.

Malta Dil Eğitimi İçin Sunulan Hizmetler

Malta’da anlaşmalı olduğumuz hizmet sağlayıcıları ve danışmanlarımızın vereceği destek ve danışmanlık hizmetleridir.

Havaalanı hizmetleri!

Havaalanından, siz ülkeye gitmeden önce seçiminiz doğrultusunda ayarlanmış olan konaklama yerine ulaşmanız sağlanacaktır.

Dil okulu program süresi değişikliği!

Seçmiş olduğunuz dil eğitim programının süresini uzatmak istediğiniz de aynı ya da farklı bir okulda eğitiminize devam etmek isterseniz; seçmiş olduğunuzu programın süresini uzatma talebinizi bize bildirdiğiniz takdirde gerekli organizasyonu, sizlerin adına yapıyoruz.

Dil eğitimi sonunda başka bir program belirlenmesi. 

Bizlerden talep etmiş olduğunuz eğitimi aldıktan sonra, dil sınavlarına hazırlık, staj, iş İngilizcesi gibi başka bir programdan daha faydalanmanız gerektiğini düşünmeniz halinde birden fazla program seçeneğine sahip Anadolu Yurtdışı Eğitim’den faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Acil durum desteği 

Malta’da eğitim alırken, ihtiyaç duyacağınız her konuda sizlere hizmet vermeye hazırız.

Anadolu Yurtdışı Eğitim, eğitim ödemelerinizi tercih ettiğiniz okula yapmanızı sağlayarak yaşanabilecek finansal uyuşmazlıkları engeller.

Fiyat listelerine dikkat!

ÜCRETSİZ Dil Okulu Araştırma Bütçe Araştırması ve Raporlama Hizmetimiz’ den yararlanarak program tipleri, konaklama seçenekleri ve fiyatların yer aldığı oldukça uzun ve anlaşılmaz fiyat listesini inceleyerek zaman kaybetmekten kurtulabilirsiniz.

Seçim yaparken bilmeniz gereken fiyat listelerinde yapılan karşılaştırmalar sadece fiyatla ilgili olacaktır. Beklentilerinizi karşılamaktan oldukça uzak bir okulu seçmenize neden olabilecek bu uygulamayı kullanmak yerine danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Fiyat listeleri neden yanıltıcıdır?

Dil okulu seçerken dikkat edilmesi gereken birden fazla kriter olması! 

Sosyal yaşam tercihlerimiz, karakterimiz, kalacağınız süre, gideceğiniz ülke ya da şehir, program türü dil okulu seçerken dikkat edilmesi gerekenlerdendir.

Kampanyaların fiyat listelerinde yer almayışı!

Dil okulları belirledikleri tarihlerde, bazı ülkelerden gelecek olanlar için indirimler yapmaktadırlar. Kaliteli bir dil okulunun yapıyor olduğu kampanyadan haberdar olmamak sizler için daha faydalı olabilecek bir seçeneği kaçırmanıza sebep olur.

Eğitim süreniz ve program türüne göre fiyat hesaplamak oldukça yorucu bir uğraştırır!

Genellikle Fiyat listelerinde, konaklama ve eğitim ücretleri farklı süreler için verilmiştir. Örneğin, üç aylık bir eğitim süresinin tamamı için fiyat verilirken konaklama bedelleri, haftalık olarak belirlenmiş olabilir.

Anadolu Yurtdışı Eğitim uzmanlarınca, ülke ve şehir tercihleriniz, eğitime başlama tarihiniz, yabancı dil seviyeniz, eğitim süreniz ve eğitim amacınız öğrenilerek, eğitim için ayırdığınız bütçe göz önünde bulundurularak, şehir, ülke, okul ve eğitim programı seçenekleri araştırılır. Araştırmanın sonucuna göre size için en uygun dil okullarının tanıtımı yapılır ve güncel kampanyalar ile birlikte rapor olarak sunulur. Oldukça detaylı hazırlanmış olan bu rapor da eğitim almayı düşündüğünüz bölgelerdeki sosyal hayat, konaklama ve çalışma koşullarıyla ilgili bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Türkiye genelinde bulunmakta olan ofislerimizden birine vakit kaybetmeden giderek bütçenize ve beklentilerinize uygun dil okulunun hangisi olduğuna birlikte karar verelim! Hayatınızı etkileyecek bu yatırım da en doğru kararı verebilmeniz bizler için önemli!

 

Etiketler:

 

Son Haberler

 
 

Paylaş