Malta Dil Okulları İçin Sunduğumuz Profesyonel Hizmetler

malta forum yurtdisi egitim

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Türkiye’de ve daha da önemlisi Malta’da ihtiyacınız olan danışmanlık ve rehberlik desteğini profesyonel ve tecrübeli kadrosuyla vermektedir.

İndirimli kampanyalardan haberdar etme
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, tüm okullarımızın promosyonlarından ve indirimli fiyatlarından sizleri anında haberdar edip, bu indirimlerden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Bireysel analiz ve akademik danışmanlık ile uygun ülke, şehir ve okul seçiminde yardım
Yılların tecrübesi ve özenli servisimizle size en uygun ülke, şehir ve okul seçimi konusunda en doğru tercihi yapabilmeniz için ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz. Bu sayede çevrenizde sözü edilen 2-3 şehir ve 3-5 okul yerine, size sunabileceğimiz alternatif yüzlerce seçkin okul arasından kendinize en uygun olanı seçme imkanı sunuyoruz.

Okula kayıt işlemlerinin yürütülmesi
Tercihlerinize göre belirlediğiniz okula başvurunuzun yapılması, ön kayıt işlemlerinizin tamamlanması, gerekli evrakların getirtilmesi gibi işlemlerin tümünü hiçbir ek ücret almaksızın sizin adınıza yapıyoruz.

Konaklama ayarlama
Okulların sundukları çeşitli konaklama alternatifleri ile ilgili sizi bilgilendiriyor, istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanına yerleşiminizi yapıyoruz.

Vize danışmanlığı
Vize konusunda tecrübeli danışmanlarımız ile dosyanızın eksiksiz düzenlenmesini sağlıyor ve sizi vize görüşmesine hazırlıyoruz.

Ekonomik uçak bileti temininde yardım
Programınızın olduğu merkeze en yakın havaalanına, en ekonomik fiyatlarla uçmanızı sağlıyor, bilet rezervasyonunuzdan havaalanı karşılamanıza kadar her türlü danışmanlık hizmetini ücretsiz veriyoruz.

Malta’daki Dil Eğitimi İçin Malta’da Sunduğumuz Hizmetler

Malta’daki danışmanlarımız ve anlaşmalı servis sağlayıcılarımız tarafından size verilecek olan danışmanlık ve destek hizmetleridir.

Havaalanında karşılama ve transfer 
Havaalanından daha önceden tercih etmiş olduğunuz konaklama seçeneğine göre yurda veya aile yanına kadar götürülmeniz sağlanmaktadır.

Talebiniz doğrultusunda dil okulu programınızın uzatılması.
Çeşitli nedenlerden ötürü seçmiş olduğunuz dil kursu programının süresinin sizin için yeterli olmadığını düşünerek aynı ya da başka bir okulda eğitiminize bir süre daha devam etmek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda biz , seçmiş olduğunuz programın uzatılmasına yönelik organizasyonu yapmaktayız.

Dil eğitimi sonunda talebinize yönelik olarak yeni bir program belirlenmesi. 
Genel İngilizce eğitimi almış olup sonrasında sınava hazırlık (Toefl, IELTS), iş İngilizcesi ya da staj programlarından birine katılmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz dil eğitimini tamamladıktan sonra yeni program seçenekleri ile ilgili Anadolu Yurtdışı Eğitim size yardımcı olmaktadır. 

Acil durum desteği 
Malta’da eğitiminiz için bulunduğunuz süre boyunca , talepleriniz doğrultusunda sizlere her konuda hizmet vermeye hazırız.

Ayrıca Anadolu Yurtdışı Eğitim , organizasyon sürecinde okul ücretlerini kendisi tahsil etmez, bu ücretlerin doğrudan dil okullarına ödenmesini sağlar ve böylece sizi her türlü finansal uyuşmazlıktan korumuş olur.

Fiyat listeleri dil okulu seçiminizde sizi yanlış yönlendirebilir!

Genelde yapıldığı gibi tüm dil okullarının eğitim programlarının, konaklama seçeneklerinin değişik sürelere ve program tiplerine göre fiyatlarının alt alta dizildiği uzun ve anlaşılamayacak kadar fazla detaylı bir fiyat listesi sunmak yerine, sizleri “Size Özel ÜCRETSİZ Dil Okulu Araştırma Bütçe Analizi ve Raporlama Hizmetimiz”den yararlanmaya davet ediyoruz.

Dil okulu seçiminizi yaparken, tüm dil okullarının maliyetlerini içeren fiyat listeleri sizi yanlış yönlendirmektedir. Fiyat listeleri, dil okullarını sadece fiyat açısından karşılaştırmakta ve sizin için uygun olmayan bir dil okuluna karar vermenize neden olabilmektedir.

Neden fiyat listelerine göre dil okulu seçiminizi yapmamalısınız?

Dil okulu seçiminizde fiyat dışında dikkat etmeniz çok kriter vardır. 
Dil okulu fiyatlarının yanı sıra kişiliğiniz, sosyal yaşam tercihiniz, gitmek istediğiniz ülke ya da şehir, gideceğiniz süre ve ihtiyacınız olan program tipi dil okulu seçiminde çok önemli kriterlerdir.

Kampanyalardan haberdar olamazsınız.
Fiyat listelerinde, dil okullarının belli tarihlerde, belli ülkelere uyguladığı kampanya ve indirimlerden haberdar olamazsınız. Böylelikle çok kaliteli bir dil okulunda, fiyat listesinde belirtilenden çok daha uygun fiyata eğitim alabilme fırsatını kaçırmış olursunuz.

Eğitim alacağınız süre ve program tipine göre doğru fiyatı hesaplamak sizi uğraştırır.
Fiyat listelerinde, dil okullarına ait kriterlerin çeşitliliği doğru fiyata ulaşmanızı zorlaştırmaktadır. Örneğin konaklama için fiyat haftalık verilirken eğitim ücreti 3 aylık verilmekte ve program tipine göre de fiyat tabi ki fark etmektedir.

Anadolu Yurtdışı Eğitim eğitim uzmanlarımız, gitmek istediğiniz ülkeyi, varsa tercih ettiğiniz şehri, yabancı dil seviyenizi, eğitiminize başlamak istediğiniz zamanı, eğitim için ayırdığınız süreyi ve hangi amaçla eğitim almak istediğinizi öğrendikten sonra, bütçeniz doğrultusunda size en uygun ülke, şehir, dil okulu ve dil eğitim programı seçeneklerini araştırıyor. Bu araştırmanın sonucunda size özel belirlediğimiz dil okullarının tüm detayları ve maliyetleri ile tanıtımını yapıyor, güncel kampanya ve promosyonlar ile birlikte rapor olarak sunuyoruz. Tercih ettiğiniz bölgedeki konaklama, sosyal ortam ve çalışma olanakları hakkında bilgilere de raporunuzda ulaşabiliyorsunuz.

Türkiye genelindeki ofislerimize hiç vakit kaybetmeden gelin, bütçenize uygun dil okuluna birlikte karar verelim! Belki de hayatınızda sadece bir kez yapacağınız bu yatırım için doğru karar vermeniz bizim için çok önemlidir!

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş