Malta Dil Okulları Kadıköy

kadikoy malta dil okullari

İstanbul’un en büyük yerleşim birimlerinden olan Kadıköy, Malta dil okulunun kayıt şubesinin açılması ile daha başka bir anlam kazandı. Malta dil okulları Kadıköy kayıt bürosu, burada oturan kalabalık genç nüfusuna İngilizce öğretmek amaçlı kurulmuştur, Malta’daki benzerlerinden hiçbir farkı olmayan bu okulda dersler İngiliz öğretmenlerin gözetiminde yapılmaktadır. Ders programları da aynı Malta’daki dil okullarınınki gibidir ve tek fark siz Malta’ya kayıt olmak için ve İngilizce öğrenmek için, okul sizin ayağınıza geliyor. Hem de tüm imkanlarını seferber ederek. Bu okul Malta’nın göz bebeği konumundadır,

Yurt içinde veya yurt dışında üniversite eğitimi almak, sonrasında iş hayatına atılmak için en az bir lisan bilmeniz gerekiyor. İngilizceyi anlıyor ama konuşamıyorsanız ve geliştirmek istiyorsanız bu dil okullarından daha iyisini bulamazsınız. Malta dil okulları Kadıköy şubesi öğrencileri kendilerini ne kadar şanslı hissetseler azdır, çünkü dünya çapında eğitim alacakları bir dil okulları var. Hiç düşünmeden duraksamadan İngilizce konuşmayı kim istemez ki? Bu dil okulu sizin ne istediğinizi bilerek eğitim verdiği için devamlı konuşmanıza yönelik eğitimlere ağırlık vermektedir. Öğrencilerin gelecekteki yaşamlarına ışık tutacak İngilizceyi öğrenmeleri için geliştirilmiş bir sistemle dil öğretiyorlar.

Bizim okullarımızdaki gibi dil bilgisine hiç girmeden sadece diksiyon ve konuşma dili üzerine yapılan çalışmalar ile kendinizi bir anda İngilizce konuşur bulacaksınız. Malta dil okulları Kadıköy şubesi, anlayıp da konuşamayanlar için de yol gösterici olmakta ve onları durmadan İngilizce konuşturarak dillerini geliştirmeleri sağlanmaktadır. Hali hazırda bir okula gidiyor veya üniversite sınavlarına hazırlanıyor olabilirsiniz, dil okulu Kadıköy ile her engeli aşacak ve sınavlarınızı sorun yaşamadan geçeceksiniz. Deneyimli İngiliz öğretmenlerin yardımı ile İngilizcede bilmediğiniz hiçbir şey kalmayacaktır. Kurs sürenizi ve sınıfınızı belirlenmek için öncesinde seviye belirleme sınavına girmeniz gerekecektir, ondan sonra hangi sınıftan derslere başlayacağınız öğrenilerek o sınıfa kayıt olacaksınız, sınıftaki her arkadaşınız sizinle eşit konumdadır.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş