Malta Dil Okulları Öğrenci Yorumları

ogrenci yorumlari malta dil okullari

Cansu E. – ‘ Yurtdışı Eğitim Sürecim ‘
Buraya gelmeden önce ailemle çok düşündük,bir çok danışmanlık şirketiyle görüştük.Özellikle babam bu konuda çok araştırmalar yaptı ve sonuç olarak bize en çok güven veren şirket Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı oldu. Yurtdışında özellikle dilini bilmediğim bir ülkeye geleceğim için bana her zaman yardımda bulunacak ve gerçekten güvenebileceğim insanların olması bizim çok önemliydi.Bize buraya ilk gelmeden önce beni kimin karşılayacağını telefon numaralarını bildirdiler. Gerçekten çok endişelerim vardı .Fakat çok güler yüzlü davrandılar moral verdiler. Bu arada beni gezdirdiler çevreyi tanıttılar güzel bir öğle yemeği yedik. Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen herkese tavsiyemdir, öncelikle herkesin iyi bir araştırma yapmasını tavsiye ederim .Çünkü;gerçekten size danışmanlık yapacak insanlar çok önemli burada iyi bir eğitim olmak istiyorsanız kafanızda herhangi bir sorunun olmaması gerekir.Bunun için Anadolu Yurtdışı Eğitim’e teşekkür ederim.

Mustafa Y. – ” Yurtdışı Eğitimim “
Selamlar.Ben Mustafa Y. Lise yıllarımda üniversiteyi yurt dışında okumak istiyordum.Öss’ye girdiğimde istediğim bölümü kazanamadım.Araştırmalarım sonunda – Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ’nı buldum. Danışmanlarla konuştuktan sonra şartlarında uygun olduğunu gördüm ve Yurtdışına gitmeye karar verdim. Bunun içinde öncelikle çok iyi bir dil eğitimi almamı önerdiler ,çünkü yurtdışında iyi bir üniversite eğitimi almak için öncelikle ingilizceye iyi hakim olmak gerekir. Profesyonelce beni yönlendiripharika bir organizasyon ayarladılar, okuluma kaydımı yaptılar, yurdumu ayarladılar..Her şeyimle dört dörtlük ilgilendiler. Sağolsunlar iyi bir dil eğitimi aldıktan sonra yine kendilerini tercih ettim ve şimdi istediğim bölümde okuyorum çokta mutluyum…. Yurtdışında dil eğitimi veya yurtdışındaki üniversitelerde okumak istiyorsanız Anadolu ’yu tavsiye ederim.

Serhat K. – ”Dil Okulları“
Sakın Bu Yalakalık Olarak Algılanmasın ama Firma’ma ne kadar Teşekkür etsem azdır. Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı çalışanlarına, tekrar tekrar çok teşekkür ederim İÇİMDEN BÖYLE YAZMAK GELDİ

Üzeyir E. – ” “
Öğrencilerine sahip çıkan yarı yolda bırakmayan güvenilir olan tek Şirket Anadolu Yurtdışı Eğitim’dir.

Siyaament K. – ” Doğru Tercih “
Merhaba arkadaşlar ben dil eğitimi aldım. Bende Anadolu Yurtdışı firması aracılığıyla gittim. İlk kaydolduğumdan bitirene kadar her türlü isteğimle yakından ilgilendiler. İster Türkiye’de olsun ister burda hiç farketmez en iyi organizasyonu ayarladılar. Yurtdışına ayak basar basmaz havaalanında beni karşıladılar ve aynı ailem gibi davrandılar bana ve okula kayıt yurda yerleştirme v.s. tüm işleri hallettiler… Gerçekten burda firmaların öğrenci geldikten sonra öğrencileri ortada bıraktıklarına çoğu zaman şahit oldum. Buraya en çok öğrenci getiren firma Anadolu Yurtdışı Eğitim’dir. Firma gerçekten Burda sözü en çok geçen firma ister okullarda olsun ister resmi dairelerde halledemeyecekleri sorun yoktur. Sizde güvenle dil eğitimi almak istiyorsanız Anadolu Yurtdışı Eğitim firmasından başkasına güvenmeyin .Siyament K. –

İhsan G. – ” Vallahi Hizmet “
Merhaba ben ihsan . 2007 yılında Yurtdışında üniversite eğitimi için araştırıken kaliteli firma Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığıyla gittim. Çok memnunum ilgilendiler ev kiralamada oturum almada %100 hizmet veriyorlar. Arkadaşlar kayıt yapacağınız firmaya dikkat edin. Görüyoruz bazıları öğrencileri ortada bırakıyorlar ilgilenmiyorlar kayıt esnasında çok dikkatli olunuz yoksa sonra çok pişman olursunuz. Hizmet ofisleri bulunmaktadır. Arkadaşlar önemli olan kayıt sonrası hizmettir. Kayıt yapmakla iş bitmiyor. Firmamızdan Çok memnunuz tüm çalışanlarına t.ş.k. ediyoruz.

Turgut Ö. – ” Tıp Fakültesi 3.sınıf “
Merhaba arkadaşlar… Ben Yurtdışında okumayı iki sene araştırdım, hangi şirketle gelmem gerektiğini de çok araştırdım. Malum biliyorsunuz bu sektörü yapan çok şirket olmasının yanında bu sektör üzerinden insanları dolandıran birçok dolandırıcı da var. Onun için şirketleri çok araştırdım. Şimdi Tıp fakültesinde öğrenciyim ve iyi ki Anadolu Yurtdışı Eğitim ile geldim diyebilirim sizlere. Onlara gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Bize bir telefon kadar yakınlar en ufak bir problemde hemen bir temsilci gelip bütün sorunlarımızı hallediyor ben şahsen çok memnunum bence gelmek istiyorsanız istiyorsanız Anadolu yurtdışı eğitim sizin için en doğru tercih olacak.

Eren K. – ” Dikkat Edin “
İyi bir danışmanlıkla Geleceğimin en iyi adımını attığımı düşünüyorum, Sabit ve Geleceğinizi düzen içinde kurmak istiyorsanız kararınız sizi hedefinize ulaştıracaktır. Gerekli gereksiz açılmış olan yüzlerce eğitim danışmanlıkları var… Hayatınızın en iyi temelini Atman için iyi bir adım olabilir sadece okul işleriyle değil sıkıntıya girdiğiniz her adınızda size yardımcı olacak Kaliteli bir danışmanlık… Yaşanılanlardan Yola çıkılarak söylüyorum bazı danışmanlıklar Kesinlikle para tuzağı için oluşturulmuş sizde aynı hatayı yapmak istemiyorsanız burada Mutlu olanlara katılın Herkes buradaysa siz Nerdesiniz… Iddealleriniz için Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığını tercih edin.

Seda M. – ” Anadolu Yurtdışı Eğitim Hizmetleri “
Ben ilk geldiğimde başka bir danışman firma ile gelmiştim ama her ihtiyaç duyduğumda bir bahane buldular ve bana yardımcı olamayacaklarını söylediler, daha sonra fark ettim beraber okuduğum öğrencilerin %80 Anadolu Yurtdışı şirketi ile geldiklerini söylediler ve onların sayesinde firma ile tanıştım ve Anadolu şirketinin bünyesinde bulunan kişilerden burda olduğum sürece hiç bir karşılık beklemeksizin yardımlarını esirgemediler. Onlara çok teşekkürlerimi sunuyorum. Tam bir yıldır burdayım ve bu bir yıl içinde bir çok firmanın öğrencileriyle karşılaştım sohbetler ettim ve şunu tüm kalbimle söyleye bilirim ki bu işi en iyi yapan firma Anadolu Yurtdışı Eğitim şirketidir.

Muhammet A. – ” Teşekkürler “
Ben Muhammet Akkaya Şuan dil eğitimi alıyorum. Burada okumak büyük bir fırsat ve kendimi şanslı hissediyorum çünkü ayed gibi bir danışmanlık şirketiyle gelmenin rahatlığı var üzerimde.Ayed üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getiriyor ve bir aileden farkı yok benim için. Bize her konuda yardımcı olan Ayed şirketine çok teşekkür ediyorum.

Burak O. – ” Kaliteli Hizmet “
Tanışıklığım 2,5 sene önce oldu.Anadolu Yurtdışı Eğitim’e 2.5 önce Turizm eğitimi almak için başvurmuştum ve şuan turizm eğitimi alıyorum.. Üniversite eğitimi almadan once Anadolu Yurtdışı Eğitim ile harika bir bir dil eğitimi aldım ve bu aldığım eğitim sayesinde üniversite eğitimime başladım. Başvurmadan once çok araştırdım geleceğimi planlamak adına ve benim için doğru olacağına inanarak bende bu büyük ailenin içine katıldım.. Açıkçası bu kadar ilgi alaka beklemiyordum bu zamana kadar fakat bir tek halledilmeyen problemim olmadığını içtenlikle söyleyebilirim. Öğrencilerin problemleri profesyonellikle ve kolektif çalışmayla halleden; basta Abdul beye başta olmak üzere Mehmet bey ve şirket için canı gönülden çalışan arkadaşlara gösterdikleri yakın ilgiden dolayı, teşekkürü bir borç bilirim. İyi ki varsınız iyi ki tanımışım sizleri Kalın Sağlıcakla…
Can Ş. – ” Yurtdışı Dil Eğitimi“
Ben bu şirkete İzmir’deki ofisleri aracılığıyla ulaştım sağ olsunlar her şeyimle ilgilendiler ufak tefek her soruma cevap verdiler ve dil eğitimi konusunda bana yol gösterdiler, okul kaydım, konaklama ve en uygun fiyatlarla kaydımı yapıp dil eğitimi için yurtdışına çıktım, gitmeye karar vermemde anadolu yurtdışı eğitim firmasının katkısı çok büyük, çoğu kişi gibi yurtdışına ilkkez çıkmamamın vermiş olduğu çekingenlik ve belirsizlik beni vazgeçiriyordu ta ki eğitim uzmanlarıyla irtibata geçene kadar, her sorumla ilgilendiler ve ben gitmeden gideceğim yer okul ve sosyal yaşam hakkında ayrıntılı olarak bilgilendirildim. Aklımdaki soru işaretlerine cevap bulduktan sonra aslında gitmemin çok sorun olmayacağına inandım ve işlemlerime başladım, yaklaşık 4 aydır burdayım ve bana söylenen herşey doğru çıktığı için ve bana yön verdikleri ve her konuda yardımcı oldukları için bu iki satırı yazmak bana zor gelmedi ve severek bunu yeni gelecek arkadaşlara söylemek istedim. senedir ilk dakikadan itibaren ama hepsi halledildi bu şirket sayesinde… Ben buraya gelmeden once hiç bişey bilmiyorum ne yapağımı bilmiyordum, karşıladılar o kadar eşya bir sürü telaş kalacak yerimden okuluma yemeğime internetime telefonuma kadar ilgilendiler hala ilgileniyorlar. Teşekkürler Anadolu Yurtdışı Eğitim Kurumu !

Süleyman B. – ” Öneri “
Uzun uzun yazabilirim kısacası benim düşüncem bu şirketten daha güvenli bir şirket bulamazsınız…

Erhan T. – ” şirket ile tanışmam “
Birçok danışmanlık şirketiyle görüştüm. Fakat hiç biri bana cazip gelmedi Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmasına internet üzerinden ulaşıp sonra İstanbul’daki ofislerine gidip tanıştım bir korku vardı içimde acabalar ne olur diye ama yurtdışına ayak basar basmaz ilk günden itibaren hep yanımda oldular bir sıkıntım olduğu zaman hemen yardım ettiler Firma sayesinde hiç bir yabancılık çekmedim iyi ki varsınız ve buraya gelecek arkadaşlara aklınızda soru işareti bırakmayan bir şirket Anadolu YED ‘dir, şüphesiz tavsiye ediyorum.

Sinem E. – ” İlk gün hatırası “
Sabah çok erken Uçaktan indik terminalde bizi danışmanlarımız karşıladı ve yurda yerleştirdiler, okulun tanıtılması, şehirin tanıtılması, sosyal yaşam hakkındaki destekleri ve en iyisi burdaki en kaliteli dil okuluyla beni tanıştırdıkları için Anadolu Yurtdışı Eğitim firmasına minnettarım… O ilk günün psikolojisi zor olsada gerekli her yardımı,desteği ilk günden bu yana hala yapmaya devam eden danışmanlarıma teşekkür ederim…

Ahmet R. – ” İyi Bir Eğitim İçin İyi Bir Tercih “
Yabancı bir ülkede yaşamak, kültürünü, yaşam biçimini, eğitim sistemini ve de ekonomisini tanımak çok önemli. Bu firmanın okullarla yaptığı anlaşma bunu fazlasıyla sağlıyor…Üstelik bunu profesyonelce yapmaları cabası. Yurtdışında aldığım dil eğitiminden ve de Danışmanlık şirketimden çok memnunum…
Sevgi H. – ” Anadolu Yurtdışı Eğitim Ailesi “
Biz sizleri sadece danışman olarak görmüyoruz siz işini ciddiye alan,muhatabını ciddiye alan ,kaliteli bir şekilde çalışan öğrencilerinin her zaman yanında olan güvenilir dostlarımızsınız. Anadolu Yurtdışı Eğitim olarak her zaman yanımızda olduğunuz için teşekkür ediyoruz” iyiki varsınız. .

Seren S. – ” Londra “
Merhaba Arkadaşlar ingilterede ingilizce dil eğitimi alıyorum, buralara gelip iyi bir eğitim almanız için iyi bir danışmana ihtiyacınız var. Onun için terciniz her zaman yanınızda olacak Anadolu Yurtdışı Eğitim’den yana olsun…

Sedat P. – ” İngilizce dil eğitimi “
Ben Sedat P. ingilizce dil eğitimi alıyorum. Buraya gelmeden önce, Anadolu yurtdışı eğitim şirketi olarak İstanbul’daki şirketlerini araştırdım fiyat ve inandırıcılık yönüyle uygun bulduğum Anadolu Yurtdışı danışmanlık şirketi aracılığıyla okumaya karar verdim. Yabancı bir ülkede karşılaşılabileceğimiz problemler bizi Ailece tedirgin etmedi değil ancak şirket sorumluları verdiği sözlerinde ilersine geçerek bize orda ummadığımız şekilde yardımcı oldular (ev, barınma, yurt vs)eğitim süresince karşılaştığımız birtakım problemlerle dahi ilgilendiler. Her şey için teşekkürler.

Serap İ. – Teşekkürler
Anadolu yurtdışı eğitim ailesine her zaman yanımda olduğunuz için size minnettarım

Hande Nazlı K. – ” … “
Anadolu yurtdışı Eğitim ve çalışanlarına çok teşekkür tediyorum . en iyi şekilde her zaman bizimle ilgilendikleri için . Tüm çalışanlarından ve yöneticilerinden Allah razı olsun .. :))..

Gülbin-Helin K. – ”Dil Eğitimi Zamanı “
Bizim buraya gelmemize ve eğitime başlamamıza yardımcı olan aracı kurum Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlık şirketine ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Geldiğimiz andan itibaren her yardıma ihtiyacımız olduğunda bizimle ilgilenip, sorunlarımızı çözmemize yardımcı oldular. Vizemiz, okul işlerimiz ve kalacak yerimize kadar özenle ilgilendiler. Biz Anadolu yurtdışı eğitim danışmalığını seçtiğimiz için çok memnunuz. Eğitim amaçlı gelecek olan tüm öğrenci arkadaşlarımıza bu eğitim danışmanlığı ile iletişim kurmalarını tavsiye ederiz.

Hasan Ç. – ” Doğru karar “
Ben Öncelikle Şunu Söylemek istiyorum Anadolu Eğitim Danışmanlığının sayesinde buraya geldigimde hiç bir yabancılık çekmedim sağolun bizi hiç bir zaman yanlız bırakmadınız ve her türlü işimizde yardım ettiniz. Gelmeden önce bu danışmanlığı sadece internetten görüp aramıştım ama simdi anlıyorum ki en doğru kararı vermişim çok memnunum Anadolu Eğitim Danışmanlığı ailesinden. Buraya gelcek olan arkadaşlarıma bu danışmanlığı tercih etmelerini öneririm Şirket sahipleri ve çalışanlarına çok çok teşekkür ediyorum.iyiki varsınız…

Gökhan M. – ” Tercih“
Merhaba arkadaşlar ben şu an lise son sınıf olduqum için öncelikle yurtdışında üniversite eğitimi almak istiyorum bunu da gerçekleştirebilmem için iyi bir dil eğitimine ihtiyacım var. Hem üniversiteleri hemde nerde nasıl ingilizce dil eğitimi alabilirim araştırmasını yapmak beni çok zorluyor ve ne yapacağımı bilemiyorum bu nedenle eğitim alan arkadaşlarımın tavsiyesi ile Anadolu firmasına en yakın zamanda başvurucağım. .Hani gerçekten bi insan istediği bölüme türkiyede giremiyor ve bu yüzden boşta kalan öğrenci çok oluyor bende bu üniversiteleri araştırdım ve Anadolu şirketini de çok övdüler ve kime sorsam Anadolu diyor ve galiba bu gidişle bende oraya gidicem…=)

Mehmet Ersin Y. – ” Kısaca Anadolu “
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Gercekten tercih edeceginiz en iyi danismanlik Allah razi olsun direk soyluyorum hemen şuan dil eğitimi almamın en büyük emektarları Anadolu eğitim çalışanları iyi yonlendiriyolar…..Ve o kadar baska danisman diye gecinen danismanlar duydum ki berbat zaten hep kullagınıza muhakak gelir guvenilir isini en iyi yapan danismanla gittim hic bir problemle karsilasmadim simdiye kadar dil eğitimim ve konaklamamda en ufak bir sorula karşılaşmış değilidim. Okulumdan memnunum, yurdumdan memnunum ve güleryüzlü eğitim uzmanlarından da çok memnunum  Ve bise daha soylemek istiyorum heryerde isiniz en kissa surede halloluyor .Herkes onlari taniyor biliyor ve saygi duyuyor, burdan butun beni taniyanlara cok selam Anadolu yurtdisi egitim ailesi seviliyorusunuz opuldunuz hepiniz

Erkan C. – ” English ! “
İngilizceye merak sarmış biri olarak ve heryerde ingilizce konuşulan bir yerde eğitim almak kadar zevkli bir şey olmasa gerek .Buraya geleli 2 ay oldu, burdan Anadolu yurtdısı firması çalışanlarına ve bize her zaman her saat sadece bir telefon kadar uzak olan tüm eğitim uzmanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, Geldiğimden beri yani 2 aydır Allah a sükürler olsun hiç sıkıntı yaşamadım,her türlü sorunlarımla yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim size tekrar tekrar.. İyi ki varsınız

Serkan B. – ” En Güvenili Yurtdışı Eğitim“
En güvenilir yurtdışı eğitim firması . İlk buraya okumaya geldiğimde kaygılarım vardı ama danışmanım ve çalışanlar her türlü yardımda bulunarak ve bu doğrultuda organizasyon yaptıkları için bana bu rahatlığı sağladılar. Dürüst güvenilir bi firma .

Özer Z. – ” İyilerle Çalışmak Önemlidir.“
Buraya gelmeden önce çok araştırma yaptım çünkü bu sektörde çok fazla dolandırıcı var.Bir süre daha araştırma yaptıktan sonra anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ile tanıştım ve gerekli işler yapıldıktan sonra anlaşma sağladım.vize.,gerekli evraklar vb. teferuatlar çok kısa bir sürede işleme koyuldu ve yurtdışına geldim. Buraya geldikten sonra işlerini son derece ciddiye aldıklarını çalıştıkları okullardan anlayabilirsiniz. .Başvururken hemen okul kayıt işlerini yaptık ve vize, kayıt ve diğer aşamalarıma en iyi danışmanlık şirketiyle başlamış oldum.ilk geldiğim günlerde başka ülke başka dil başka kültür biraz zorlandım herkes gibi ama burdada danışmanlığım beni yalnız bırakmadı.her sorunumda yardıma gelenler oldu.Yurt dışında okumayı isteyen herkes gözü kapalı anadolu yurtdışı eğitimi seçebilir son derece güvenilir işini ciddiye alan bi kadro ve saygın yapıları sayesinde en iyi danısmanlık sirketi anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı diyebiliyorum.Teşekkürler anadolu yurtdışı eğitim hayatımı belirlememde yol gösterici olduğunuz sıcak samimi ve saygılı davrandığınız için.

Kanat Ü. – ” Anadolu Yurtdışı Eğitim Bir Markadır.“
Anadolu yurt dişi egitim danismanligi diyorum sadece cunku gerekeni yapiyolar buna gozunuz kapali inanabilirseniz hangi şehirde okumayı düsünürseniz düsünün hem adi duyulmus bir firma kendini kanitlamis hemde gereğini hakkıyla yapıyorlar, yani ben cok basarili oldguna inaniyorum daha pisman olmadim …

Çağdaş Ç. – ” Hazırlıkk “
Merhaba geleli neredeyse 5 ay oldu eğitimimi bitirmek üzereyim seneye tıp fakültesi birinci sınıfa baslayacagim memnunum şehir sessiz sakin bir yer alismak zaman almiyor.Eğer burada okumak istiyorsaniz danismanlik yapan firmalara dikkat etmelisiniz cünkü illegal bir çok firma var.Ben anadolu yurtdışı egitim danismanligiyla geldim memnunumda , yurtdışında okumak gözünüzü korkutmasin.Burada bana yardimci olan herkese firmadakilere cok tesekkur ediyorum

Semanur B. – ” Anadolu Yurtdışı Eğitim En İyisi.“
Yurtdışında okumaya karar verdiğimde iyi ve güvenilir bir şirket arıyordum.Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Anadolu yed e ulastım.Buraya gelmeden önce çok tereddütlüydüm ama sağolsunlar herşeyi ayarladıkları için bizi evimizde gibi hissattirdiler 12 hafta ailemden uzak geçti ailemden uzakta ve sorunlu bir ortamdaysanız inanınki zaman geçmez bu nedenle size kaydedecek firmanın iyi bir bağlantı ve konaklama yapmış olması çok önemli yoksa aldığınız eğitimden çok başka sorunlarla uğraşırsınız, bakıyoruz her bir ofisi olan dil okullarına gönderiyorum diyor ve küçük hesapları uğruna olan size oluyor, ki bu nedenle bu işin ehilleri ile çalışmalısınız, şahsi tecrübelerime dayanarak size anadolu yurtdışı eğitimi şiddetle tavsiye ediyorum ve burda olduğum sürece herhangi bir sorunum oldugunda dakikasında hallettiler. Konaklamam , okul işlerim en iyi şekilde halledildi Yardıma ihtiyaç duydugum her anda yanımda oldular.Bana daha çok bi arkadaş bir aile oldular Anadolu yed her zaman yanımda oldugunuz için çok tesekkür ederim

Pelin S. ‘Eğitim Süreçleri’
Çalıştığım firma ve pozisyon gereği İngilizce benim için çok büyük bir problem olmaya başlamıştı. Yurtdışında dil eğitimin bu kadar uygun fiyatlara olabileceğini düşünmemiştim. Ta ki bir gün tesadüfen internette Anadolu Yurtdışı Eğitim firmasına rast geldim. Malta’yla ilgili bir haber okudum ve hemen internette araştırdım. Anadolu firmasıyla ajansıyla irtibata geçtim. Beni güler yüzlü ve büyük bir ilgiyle dinlediler ve yardımcı oldular. Okul seçimi, uygun paket programları bilgisi, konaklama ve karşılayıp ilgilendikleri için, Anadolu yurtdışı eğitim bünyesinde çalışan herkese saygılar ve sevgilerimi iletiyorum.
Malta dil okulları hem maliyeti düşük hem de burada yasamak çok daha ucuz diğer ülkelere göre herkese tavsiye ederim.

Ferit D.
Malta havaalanında sizi karşılıyorlar ve kalacağınız yere ve okulunuza transferinizi sağlıyorlar. Böylece hiçbir sıkıntı ve zorlukla karşılaşmıyorsunuz.
Türkiye’ye geri dönüşünüze kadar tüm sorunlarınız için hazır bir ekip sizi bekliyor. Ben Malta’nın en güzel okullarından olan ESE’de bir ay unutulmaz günler geçirdim.Eğitimin yanında akdenizin incisi malta sahillerinde deniz, kum ve güneşin keyfini çıkarabildim. ESE Malta dil okulu tavsiye edebileceğim bir eğitim merkezidir. Birçok olanağa sahip örneğin, öğrencilerin kaynaşmasında ve birbirleri ile pratik yapmasına büyük katkısı olan, Speakeasy Cafe (genelde öğrencilerin kahvaltı ettiği yerdir), önünde teras, geniş bir çatı katı terası, kitapçı, TV/Video salonu, dinlenme salonları ve İnternet Cafe bulunmaktadır. St. Julians bölgesinde bulunan ESE Malta dil okulu da aile yanı konaklamalardan, okul yurtlarına, apart dairelerden otellere kadar bir çok farklı konaklama alternatifini öğrencilerine sunmaktadır. St. Julians bölgesi, çok sayıda, restaurant, bar, gece kulüpleri, alışveriş merkezleri sinema ve bowling salonu, ve kumsalı ile en ilgi çekici bölgelerden biridir.

Ceylan R.
Anadolu Yurtdışı Eğitim firmasına başından sonuna kadar tüm işlemlerimde iyi bir şekilde yardımcı olduğu için teşekkür ederim. Amerika’da tahmin ettiğimden daha güzel vakit geçirdim. Eğer yurtdışına çıkma konusunda kendinize özgüveniniz eksikse ya da çekiniyorsanız çok şey kaybediyorsunuz derim. Çünkü kısa sürede olsa emin olun size çok fazla şey katacak ve bu deneyimi yaşamanıza değecek. Sadece eğlenmek ve dil öğrenmekle kalmayacak; yaşadığınız yere, kültüre, ülkenize ve insanlara uzaktan bakmanız sizin ufkunuzu açacak ve yeni düşüncelere yol açacak. Yurtdışına çıkmaya karar verdiğinizde ilk işiniz Anadolu’yu aramak olabilir. Emin olun pişman olmayacaksınız. Sizlere şimdiden iyi yolculuklar ve iyi eğlenceler diliyorum.

Ezgi L.
Malta, Akdeniz kültürüne sahip olmasına rağmen sömürge sebebiyle İngiltere’ havası hakim bir yer Malta.. İnsanı sıcakkanlı, görülmesi gereken çok yer var, tarihi şehirleri, müzeleri ve elbette enfes bir denizi var. Dil öğrenirken tatilinizi de burada aradan çıkarabilirsiniz. Kendi nüfusu kalabalık olmamasına karşın yoğun turist alımı var. Bu yüzden neredeyse her ülkeden insanla tanıştım burada. Yaşadığım en büyük sıkıntı yemekti, alışkanlığınız olan coğu yiyeceği burada bulamayabilirsiniz. Bu yüzden hazırlıklı gitmenizi tavsiye ederim. Denizi ve güneşi seviyorsanız Malta’da yaşamak size keyif verecektir. Anadolu Yurtdışı Eğitimin desteği sayesinde yurt dışında sorunsuz iki ay geçirdim ve İngilizceme büyük katkısı oldu. Teşekkürler…

Hatice G.
Merhabalar, Sizlere İngiltere’de geçirdiğim 2 muhteşem aydan bahsetmek istiyorum. Öncelikle bende herkes gibi İngilizcemi geliştirmek için yurtdışına gitmek istiyordum. Ama daha önce hiç yurtdışına çıkmadığım için ne yapılması gerektiğine dair bu konularda herhangi bir fikrim yoktu. Bende bu yüzden profesyonel danışmanlık almaya karar verdim. Birkaç yerle görüştükten sonra benimle gerçekten ilgilenip beni yarı yolda bırakmayacağına güvendiğim Anadolu yurtdışı eğitim firması ile çalışmaya karar verdim. Tabi bu kararımı vermemde benimle daha ilk görüşmesinde 1 saatini bana harcayarak kafamdaki soruları yanıtlayan eğitim uzmanlarının atkısı çok oldu.Vize işlemleri ve belgelerle uğraşırken beni yalnız bırakmayan Anadolu Eğitim İngiltere’ye vardığımda da yanımdaydı. İngiltere’deki günlerime değinecek olursak benim için unutulmaz bir 2 aydı. İngilizcem fark edilir derecede gelişti. Okuldaki insanların birbiriyle ilişkileri ve arkadaşlık ilişkileri gerçekten çok güzel birçok ülkeden arkadaşım oldu ve hala daha görüşüyoruz. Kısacası bana iyi bir okul ve şehir önerdikleri için Anadolu Eğitim’e kadar teşekkür etsem az. Eğer sizde yurtdışında eğitimi düşünüyorsanız mutlaka Anadolu Yurtdışı Eğitim Firmasına güvenebilirsiniz sizi asla yalnız bırakmayacaklardır.

Cem Ç.
İlk yurt dışı deneyimim olmasına rağmen biraz zorluk çeksem de ortama uyum sağlamak o kadarda zor olmadı… Eğer İngilizceye meraklıysanız, gece hayatını ve eğlenmeyi seviyorsanız, her ülkeden farklı arkadaşlıklar kurmak istiyorsanız, iyi bir dil eğitimi istiyorsanız doğru yerin İngiltre’nin kaliteli dil okulları olacağına emin olabilirsiniz… Orada geçirdiğim 6-7 haftalık süreci anlatmak için herhalde bir kitap yazabilirim… Günün 24 saat olduğunu düşünürsek uyumak ve o heyecana yarın devam etmek için daha fazla saate ihtiyacınızın olacağı şüphesizdir

 

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş