Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Malta Dil Okulu Forum

forum dil okulu malta

Binlerce deneyim sahibi Malta Dil Okulu forumlarında deneyimlerini anlatmıştır, peki neden sizde bu eğitim ve tatili bir arada yaşatan Malta yı ziyaret edip kendi deneyiminizi yaratmıyasınız? Güneşi, yüzmeyi –tatili   ve yeni insanlarla tanışmayı seviyorsanız, Akdeniz’in göbeğindeki Malta yı ingilizce öğrenmek ve unutamayacağınız bir tatil için tek kelime ile ideal bir yer.

Türkiye ‘de yurtdışı İngilizce eğitimi ve tatil için yapacağınız araştırmalar ‘da en başta önerilen ülke Malta olmaktadır. Yaz ayları ve tüm yıl boyunca dünyanın her köşesinden öğrenciler, ingilizce öğrenmek ve bu harika tatili yaşamak için Malta ‘ya gelirler. Akdeniz iklimi, turkuaz denizi, harika kafeteryaları ve alışveriş merkezleri, öğrenciler ve tatilcilere yönelik organize edilmiş parti ve diskoları, çok renkli bir gece hayatı ile Malta ‘nın herkese sunacağı bir şeyler vardır. İngilizce, adanın iki resmi dilinden bir tanesidir ve gazeteler İngilizce basılır.

1960 yılı ‘nda bağımsızlığını ilan edene kadar İngilizler ülkenin hakimi idiler. Bu süre boyunca Ada Halkı ingiliz dili, kültürü ve eğitim sistemini benimsemiş durumdalar. Ülkede ingilizce ve maltaca (Maltese) dilleri kullanılmaktadır. İngilizce Malta ‘daki herkes tarafından günlük yaşamın her anında kullanılır.

Her sömürge ülkesi gibi Malta ‘da ingiliz adlı ve kamu hizmetleri sistemini benimsemiştir.

Kaliteli eğitim sistemi İngiltere ülkesinin eğitim sistemine çok benzer ve dil okulları Avrupalılar tarafından kalitesi onaylanmıştır.

 

Malta Dil Okulu

Malta Dil Okulu Yorumları

Malta Dil Okulu Nerede

Malta Dil Okulu Fiyatları

Malta Dil Okulu Fiyatları Forum

Malta Dil Okulu Forum

Malta Dil Okulu Sözlük

 

 
 
 

Paylaş