Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

NSTS Malta Konaklamalar

NSTS Konaklama Seçenekleri

 

  • Aile Yanında Konaklama

Bu eşsiz konaklama seçeneği Malta insanlarının karakterinde bulunan misafirperverliği ile tanışmanız için bir olanak sunar. NSTS yetkilileri bizzat ziyaret edip onay verdiği her aile röportaj ve sürekli denetlemeler sonucu seçilmiştir, mümkün olan en iyi konaklamayı sağlamak için düzenli olarak NSTS yetkilileri ile iletişim halindedir her aile. Konuklar yarım pansiyon olarak barınırlar -kahvaltı ve akşam yemeği verilmektedir.

Dünyaca ünlü İtalyan mutfağından esinlenmeler bulunan Malta yemekleri tipik bir Akdeniz tarzı yemek olması ile bilinir. Aileler düzenli olarak yoğun saatlerde dört İngilizce Eğitim alana öğrenciye kadar barındırabilir ve ortak imkanları sağlamak zorundadır. Çamaşırhane istek üzerine mevcuttur.

nsts-aile yanı

 

 

 

 

  • NSTS Malta Kampüsü Rezidans                                                                                                                                                          NSTS Kampüsü Rezidans konaklamasında, NSTS Okulu özelliklerine bir yenisini ekledi. NSTS, Malta Üniversitesi spor sahasına ve ulusal yüzme havuzu karşısında bulunmakta. Malta’nın Sliema sahiline 800 metre mesafededir ve nsts-İngilizce Dili Enstitüsüne 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Rezidans konaklamada 4 ya da 5 yataklı odalarda özel banyo vardır, genç ziyaretçiler için özel olarak tasarlanmış Junior odalarda bulunmakta,  yetişkin ve gençlerin barınma ihtiyaçlarına hitap eder ve mevcut 170 yatak kapasitesine sahiptir.

Kampüs Rezidans ‘da tam donanımlı ve çağdaş bir tarzda yenilenmiş ve modern dizayn edilmiştir. Beş kişi için ortak odalar daha fazla bütçe yakmayan ücretlerdedir, özel bir mutfak içeren, tek kişilik ve üç kişilik yataklı stüdyoları ve süit oda seçenekleride bulunmakta. Stüdyolar üniversite spor tesislerine veya havuza bakan teraslara sahiptir.

Konaklama imkanları:

En fazla 3 kişilik odalı stüdyolar
En fazla 5 kişilik Genç kanat odaları
Ortak alanlarda ve odalarda ücretsiz Wi-Fi
Merkezi kontrollü klima / ısıtma
Eşya Deposu
Temiz havlu ve çarşaf
Çamaşırhane
Sosyal buluşmalar salonu
Açık yüzme havuzu
Kahvaltı tesisleri
Çalışma alanı
İçecekler ve atıştırmalık otomatları
Tekerlekli sandalye
24/7 acil durum numarası ve destek
24 saat resepsiyon hizmeti

CAMPUS-02-JUNE-2014-14

 

 

 

 

 

 

  • NSTS Hibernia RezidansDepiro Caddesi üzerinde bulunan NSTS Hibernia Rezidans, Sliema ve St Julian Körfezi sahiline yakındır. Sadece 250 metre uzaklıkta adanın canlı sosyal kısmında Hibernia Rezidans konaklaması bulunur ve sahil koşu yolu vardır. Ayrıca Eğitiminizi göreceğiniz binaya 15 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunur. İhtiyacınız olan tüm imkanları yetişkinler ve gençler için sunmaktadır. Konaklamlardaa balkonlara sahip suite banyolar bulunmakta, kendin pişir kendin ye tesisleride bulunmakta. NSTS Hibernia ayrıca özel ihtiyaçları olan kişileri ağırlamaya donanımlıdır.

 

Özellikleri şunlardır:
En fazla 4 kişilik Stüdyolar
Odalarda ve ortak alanlarda ücretsiz Wi-Fi ve kablolu internet bağlantısı
Temiz havlu ve çarşaf
Çamaşırhane
Klima
Güneşlenmeye ideal terası bulunan sosyal buluşma alanı
Kahvaltı tesisleri
Otomatlar
Tekerlekli sandalye ile erişim
Sitede 24/7 acil durum numarası ve destek / personel
hibernia-odaları                 HIBERNIA

 

hibernia-yemek-alanı