Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

NSTS Malta Kursları

 Kurslar

  • NSTS Malta Genel İngilizce Kursu
  • NSTS Malta Yoğun İngilizce Kursu
  • NSTS Malta Öğretmen Eğitimi
  • NSTS Malta Üniversite Hazırlık Kursu
  • NSTS Malta Uluslararası Diploma Kursu

Malta’nın ilk köklü dil okulu olan Nsts Malta 1963 yılında kurulmuştur ve okulda İngilizce dil eğitimi verilmektedir. 45 yıldır geçirmiş olduğu üstün başarılı yılların ardından hala başarılı bir şekilde yoluna devam ettiği görülmektedir. Eğer sizin de dil eğitimine ihtiyacınız var ise kesinlikle seçim yapacağınız yer bellidir. Malta’nın tarih kokan sokaklarında dolaşırken aynı anda dil de öğreniyor olacaksınız. Belki de bu kaliteli eğitimi sadece Malta’da bulma imkanına sahipsiniz.
Gençlerin genel düşüncesi olan iyi bir dil eğitimi aslında bu okul sayesinde gerçekleşiyor. Nsts Malta dil okulunun bünyesinde bulundurmuş olduğu öğretim görevlileri sayesinde İngilizce bilginizdeki artışın ne derece hızlı olduğuna inanamayacaksınız. Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen arkadaşlarınız genellikle yüksek meblağları ceplerinden çıkartmaktadır. Aynı eğitim kalitesine sahip olan İngilizce eğitimini sizde alacaksınız ama tek bir fark ile o da Malta adasının serin suları olacak. Malta adasının size sunmuş olduğu pek çok imkan bulunmasına karşılık sizden tek bir beklentisi olduğunu göreceksiniz. Beklentisi ise sadece okulda dil eğitimini alacağınız belli bir miktar ücrettir.
Nsts Malta okulunda alacağınız eğitim kalitesinden emin olmak ister misiniz? Eğer kalitesinden emin olmak istiyorsanız sadece dil okulunun resmi sitesine giriş yapın ve burada biraz göz gezdirip hakkında bilgi toplayın. Ardından zaten sosyal medya sitelerinde açılmış olan ve genel şikayet platformu gibi yerlerde de bulma imkanına sahip olduğunuzu unutmamalısınız. Ülkemizde sizden önce pek çok kişi Malta dil okulunda eğitim almış bulunuyor ve şimdiye kadar eğitimlerin ciddiyetinin farkında olup dil öğrenmeden ülkemize geri dönen kimse bulunmuyor.
Malta’ya gitmek için ne yapacağınıza geldiğimiz zaman ise tek yapacağınız şeyin dil okuluna ulaşmak için kaliteli bir eğitim danışmanlığından hizmet olacaktır. Nsts Malta dil okulları için de en kaliteli olarak hizmet sunacak olan Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığından hizmet alabilirsiniz. Bu eğitim danışmanlığı sayesinde bölgede kendinizi hiçbir zaman yalnız hissetmeyeceksiniz ve daha gitmeden sanki yıllardır Malta’da yaşıyormuş gibi hissedeceksiniz. Dil eğitimi almanız için sunulan bu fırsatı sakın kaçırmayın.