Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Malta Dil Okulları Turizm İngilizcesi Kursları

clubclass-yaz-okulu-malta1

Malta dil okulları hamilinde pek çok yabancı dil kursu turizm için İngilizce eğitimi veriyor. Fakat seçeceğiniz malta dil okulları bünyesindeki kursun size faydalı olabilmesi için eğitimini turizm konusunda bilgili kişiler tarafından vermesi gerekiyor.

Türkiye bir turizm ülkesidir. Her yıl binlerce turist Tük iye’nin güzelliklerini gezmek ve görmek için otellerde konaklıyor. Turizm İngilizcesi denilince akla turistler ile konuşabilmek, kendinizi ifade edebilmek ve karşıdakini anlayabilmek gelse de bu yanlış bir değerlendirmedir. Turizm İngilizcesi turizm sektöründe yer alan elemanların, kurumların kurumsal bir dil ile işlerini halledebilmesi için gerekli olan İngilizcedir. Yani sizin sahip olduğunuz, kendinizi kolaylık ile ifade ettiğiniz İngilizce turizm sektörü için yeterli sayılamaz. Turizm İngilizcesi İçin Malta Dil Okulları bildiğiniz İngilizceyi turizm sektöründe de kullanabilmeniz için oldukça önemli bir fırsattır.

Turizm Sektöründe Akıcı bir Şekilde Konuşabilmek Müşteri Memnuniyeti Açısından Çok Önemlidir

İngilizce eğitim almak için anadili İngilizce olan ülkede eğitim görmek size büyük avantaj sağlayacaktır. Turizm İngilizcesi İçin Maltada Eğitim Almak kaliteli ders içerikleri sayesinde size kısa sürede turizm sektöründe kullanabileceğiniz bir İngilizce sağlayacaktır. Yurtdışındaki turizm için İngilizce kurslarında eğitimin içeriği farklılık gösterebiliyor. Turizmin temelleri, turizmde kariyer sahibi olmak, tur operatörlüğü, rezervasyonlar, kültür turları, şehir turları, tatil seçenekleri, seyahat acenteciliği hakkında İngilizce yeterliliğe sahip olmak için malta dil okulları eğitim kurumlarını tercih etmelisiniz.

Yurtdışındaki turizm için İngilizce eğitim veren kuruluşlarda eğitim süreleri 4 ile 12 hafta arasında değişiyor. Bu programlara ister gündüz gurubu ile ister gece gurubu ile eşlik edebilir, hafta sonu ya da hafta içi programları arasında tercih yapabilirsiniz. Genellikle 6 ile 10 kişilik sınıflarda eğitim veren turizm için İngilizce kurslarına kayıt olur iken dil yeterliliği sınavına girmeniz gerekiyor. Bu programda eğitim görmek istiyor iseniz akıcı bir şekilde İngilizce konuşabiliyor olmalısınız. Çünkü turizm için İngilizce eğitiminde İngilizce öğretilmiyor. Sektör hakkında mesleki İngilizce öğretildiğinden İngilizceye zaten hakim olmanız isteniyor. Kaliteli ve yüksek standartlarda bir dil okulunda, Turizm İngilizcesi İçin Malta Dil Okulları Bünyesinde Eğitim Almak istiyor iseniz Malta Dil Okulları Temsilci Ajansı Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bürolarına uğramalısınız.

 
 
 

Paylaş